MARUV: "За неузгоджений шпагат – штраф 2 мільйони гривень"

Фото: instagram.com/maruvofficial
Співачка заявила, що заради "Євробачення" ладна відмовитися від гастролей Росією і вразила іншими пунктами контракту

Переможниця нацвідбору "Євробачення-2019" - співачка MARUV – виступила з офіційною заявою про свою участь у пісенному конкурсі. За словами Анни (справжнє ім’я співачки) вона готова відмовитися від гастролей у Росії (на цьому наполягає НТКУ, посилаючись на пункт договору), але у неї накопичилося чимало запитань щодо інших пунктів цього контракту.

"Я готова відмовитися від виступів у Росії. У прямому ефірі відповіла на всі запитання, які цікавили журі. Я не їздила в Крим з 2014 року. Не порушувала жодного закону України. А також ладна взяти на себе всі витрати з участі в Міжнародному конкурсі", - написала MARUV. І пройшлася по іншим вимогам документа:

1. Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ. (Неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень)

2. Негайна передача авторських прав на пісню, які належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу)

3. Чітко виконувати будь-які вимоги та вказівки НТКУ. (Теоретично мене можуть змусити гопцювати на Дні народженні у якогось віце-прем’єра і, у разі відмови, мене дискваліфікують і зобов’яжуть виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НТКУ нібито збитки!)

4. Заборона на спілкування із журналістами без узгодження НТКУ. (Що повністю порушує свободу слова і права людини).

Слухайте, а це ж чудовий PR-хід! MARUV може завчасно оголосити, що везе на "Євробачення" найдорожчий шпагат в історії конкурсу – і "відірватися" в Ізраїлі на 2 мільйони. Такий розкішний виступ вже точно ніхто не забуде.

Правда, самій конкурсантці поки не до розваг:

"Я відчуваю тиск! І бачу очевидні спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі "Євробачення-2019", - заявила дівчина.

Переглянути цей допис в Instagram

Последние 24 часа были самыми эмоциональными в моей жизни. Я одержала честную победу в Национальном отборе на "Евровидение-2019", получив максимальную поддержку от телезрителей и высокий бал от членов жюри. Но теперь нашу с вами победу хотят отнять. Я - украинка, люблю свою страну и горжусь тем, что буду представлять Украину в Тель-Авиве на международном конкурсе "Евровидение - 2019" несмотря на то, что за сутки я получила предложения от трех разных стран представлять их. Но мой ответ категоричен - я выступаю от Украины и никак иначе! Вы, наверняка, уже слышали о договоре между участником от Украины и НТКУ, который должен быть подписан сегодня до обеда. Я готова отказаться от выступлений в России. В прямом эфире ответила на все вопросы, которые интересовали жюри. Я не посещала Крым с 2014 года. Не нарушала ни единого Закона Украины. А также готова взять на себя все расходы по участию в Международном конкурсе. А теперь про сам нашумевший договор, что требуют от меня: 1. Мне запрещена любая импровизация на сцене без утверждения НТКУ. (Несогласованный шпагат, например, приведет к штрафу в 2 миллиона гривен) 2. Незамедлительная передача авторских прав на песню, принадлежащих мировому лейблу Warner Music (об этих правах было известно до начала конкурса) 3. Четко выполнять любые требования и указания НТКУ. (Теоретически, меня могут заставить плясать на Дне рождения у какого-нибудь вице-премьера, и в случае отказа, меня дисквалифицируют и обяжут опять выплатить штраф в 2 миллиона гривен. Плюс компенсировать НТКУ якобы убытки!) 4. Запрет на общение с журналистами без согласования с НТКУ. (Что полностью нарушает свободу слова и права человека) И еще много чего абсурдного. В случае нарушения одного из пунктов штраф 2 миллиона гривен и компенсация убытков ещё на неопределенную сумму. Взамен от НТКУ я НИЧЕГО не получаю: ни копейки финансовой поддержки, ни помощи в организации поездки, ни, тем более, международной промо поддержки. Даже визой я должна заниматься сама. Хотя, в договоре есть всего несколько пунктов обязанностей НТКУ: 1. Давать мне подсказки касательно правил проведения конкурса. 2. С разрешения НТКУ взять с собой 10 человек за свой счет. Продолжение 👇

Допис, поширений MARUV (@maruvofficial)

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту