Фото: Unsplash

1 березня стартує Веган Челендж. Якщо ти зібрався ним стати - це ідеальний час

Цього року челендж збігається з постом. Тож без їжі будуть багато людей 😆.

22 дні триватиме новий Веган Челендж. Це безкоштовна програма, котра допоможе людям правильно перейти на рослинне харчування.

Щодня учасники челенджу отримуватимуть консультації кураторів щодо збалансування раціону: де брати вітаміни, які корисні речовини необхідні організму, а також які існують рецепти смачних веганських страв 🥬.

Учасники, окрім практичних порад, отримуватимуть психологічну підтримку. Ментори відповідатимуть на усі питання, що цікавитимуть учасників, та поділяться лайфхаками щодо легкого переходу на веганство.

Минулого року на Веган Челендж зареєструвалося понад 6 тисяч осіб.

Організатори вказують, що за місяць такої "дієти" одна людина може зберегти життя понад трьом десяткам тварин, заощадити 125 літрів води та зменшити обсяги вирубки лісу на 83 м².

Зареєструватися на челендж можна на сайті 👈.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту