10 фактів про попкорн, які ви могли не знати

22 січня - День народження повітряної кукурудзи. Вона - довгожителька, їй виповнилося 390 років.

Насправді попкорн набагато старший, хоча вперше в історії європейської цивілізації назва "стріляюче зерно" (popped corn) згадується в документах за 22 січня 1630 року.

При цьому дослідження археологів і етнографів дають усі підстави вважати, що властивості вибухаючих зерен були відомі народам Центральної Америки (Гватемала і південь Мексики) ще 4 тисячі років тому. Тож про попкорн ми знаємо далеко не все. І навіть те, що знаємо, відомо не всім.

"Йод" зібрав 10 не самих очевидних фактів про найбільш  "кіношні" ласощі світу.

1. Боги попкорну

Вплив кукурудзи, чи не головного хлібного продукту в історії (в Центральній Америці - так точно), на життя та розвиток давніх народів (майя, ацтеки, ольмеки та інших) настільки великий, що у них є навіть спеціальні боги. Центеотль (у чоловічій іпостасі) і його "близнючка"-жінка Чікомекоатль (інша назва - Шилонен).

Центеотль

Завдяки кукурудзі давні народи перейшли від збирання і полювання до землеробства та осілості.

А попкорн вони готували задовго до перших візитів європейців на їхній континент, закопуючи зерна в розпечений пісок біля багаття. Вони вибухали й кумедно злітали вгору, їх ловили, очищали від піску та їли.

2. Не кожна кукурудза "стріляє"

Не з будь-якої кукурудзи можна приготувати попкорн. Харчову цінність має лише один з п'ятьох видів цієї рослини - Кукурудза цукрова (Zea saccharat).

Ба більше. Лише одна ботанічна група з 10-тьох Кукурудзи цукрової годиться для приготування попкорну. Це Zea mays everta. Зерна інших сортів просто не можуть вибухати, вони або занадто сухі, або занадто м'які. А має бути баланс: тверда тонка склоподібна оболонка і крапелька води всередині, оточена крохмалем. Таке поєднання є тільки у зерен Zea mays everta.

3. Шкідливо-корисно

Попкорн шкідливий або корисний для здоров'я? Відповідь: так. Одночасно. Залежно від способу приготування. У порції попкорну масою 100 г лише 33 ккал, зате багато вітамінів груп В, К, РР, С, є мідь, нікель, магній, фосфор і навіть золото! А також ударна доза корисної клітковини.

Доведено, що регулярне вживання кукурудзи - чудова профілактика діабету, хвороб серця, кишкових недуг.

Але куди все дівається, якщо додати при приготуванні попкорну масло, олію або інші жири, а також сіль і підсилювачі смаку! Тоді продукт перетворюється на надшкідливіший, а число калорій підвищується в 7-8 разів.

4. Шкідливо-корисно-2

І ще про калорії. Дієтологи рекомендують людям, що страждають ожирінням, вживати попкорн без масла, варену, сиру кукурудзу в невеликих дозах, бо цей продукт вгамовує відчуття голоду.

Але вкрай важливо не буди жадібним, бо сама по собі кукурудза калорійна й ефект може вийти прямо протилежним.

Отже, знайте міру!

5. Воєнний час

Солоний попкорн став популярним не одразу, менше століття тому. До цього попит мала підсолоджена кукурудза - з карамеллю, какао. А солоний стали пропонувати покупцям через дефіцит цукру в роки Другої світової війни. Оскільки велика частина цукру відправлялася на потреби армій. Але новинка прижилася, і солоний попкорн припав людям до смаку.

6. Несподіване застосування

Минулого століття попкорн, продукт доволі дешевий, використовувався, як заміна... пінопласту, при транспортуванні крихких речей. Але це зовсім не означає "гроші на вітер", а саме безвідходний екометод: коли посилка надходила за адресою, "їстівний пінопласт" теж йшов у діло як корм домашнім тваринам.

7. Важке дитинство, іграшки з попкорну

У низці країн Балканського півострова з попкорну робили прикраси  для різдвяної ялинки. Втім, ця ідея зовсім не нова: індіанці Центральної Америки використовували попкорн і кукурудзу, як "біжутерію" задовго до цього. Робили прикраси, головні убори.

А от американська поп-зірка Кеті Перрі навіть виступала в сукні, стилізованому під попкорн.

8. Страшно смачно

Власники кінотеатрів якось підрахували обсяги продажів попкорну для кожного окремо взятого жанру. І з'ясувалося, що найвигідніший - фільми жахів. Саме глядачі "жахів" купують найбільше попкорну.

Медики і психологи запросто знаходять цьому пояснення: жування заспокоює, тож нічого дивного.

9. Бізнес-модель

Відомо, що власники кінотеатрів отримують більше доходу від продажу попкорна, ніж від виторгу за квитки. Тут є хитра схема: попкорн викликає спрагу, а отже, глядач витрачається ще і на напій.

Спробуйте наступного свого візиту в кіно порахувати: скільки ви витратили на квитки, а скільки - на попкорн і пиття?

10. Made in Ukraine

Зерно для попкорну вирощують і в Україні. І не тільки для власних потреб, але навіть і на експорт. За виробництвом кукурудзи взагалі Україна на 1 місці в Європі. А за обсягами експорту за кордон на 3-му в світі (!) після США і Бразилії.

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту