10 тисяч кроків на день не допомагають худнути, - вчені

Photo by pixpoetry on Unsplash

Норма активності у 10 тисяч кроків на день вважається золотим стандартом для людей, які намагаються впоратися з малорухливим способом життя. Вчені вирішили провести експерименти зі студентами, які схильні набирати вагу через малорухливість під навчальним навантаженням в коледжі. Робота опублікована на сайті американського Університету Брігама Янга, пише hightech.plus.

Команда займалася зі 120 першокурсниками протягом півроку після вступу до навчального закладу. Вони проходили по 10, 12,5 або 15 тисяч кроків щодня протягом шести днів на тиждень. У кожній групі норма поступово збільшувалася на 25%. Вчені також відстежували споживання калорій і зміну ваги учасників протягом експерименту. Вони хотіли з'ясувати, чи можна, підвищуючи цей вид активності, впливати на вагу.

Скинути вагу або залишитися в колишньої форми у студентів не вийшло.

Спостереження показали, що незважаючи на підвищення навантаження на прогулянках - збільшення їхньої тривалості - всі студенти набирали вагу, в середньому, за півроку вийшло близько 1,5 кг. Дослідники відзначають, що цей результат корелює із загальною статистикою, згідно з якою під час першого навчального року всі учні американських коледжів в середньому набирають 1-4 кг.

Тож єдиний реальний ефект від 10 тисяч кроків - зниження "сидячих" годин і боротьба з сидячим способом життя.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту