Фото: Unsplash

10 трендів, які будуть задавати стиль життя у 2020-му

Серед них - екологія, домашня атмосфера і повага один до одного.

Pinterest назвав теми, які будуть панівними в культурі, їжі й спорті наступного року.

Соцмережа проаналізувала найпопулярніші запити користувачів і на основі цього склала рейтинг трендів 2020-го року. Наприклад, зросте попит на зачіски й дитячий одяг унісекс і гендерно нейтральні наряди для вечірок, де змішується чоловічий і жіночий стиль.

Що ще буде у топі?

1. Гендерна нейтральність

Йдеться про "унісекс" імена або подібні наряди. Компанії почали випускати гендерно нейтральні продукти - наприклад, Барбі-андрогіна, - і скоро подібні запити клієнтів до фірм зростуть до обов'язкових.

2. Усвідомлене споживання

Масове споживання людьми всього, що тільки можна, призводить до гір сміття, що шкодять екології. У новому році в тренді - кардинально інший підхід: люди будуть купувати тільки речі першої потреби, скорочуючи кількість відходів. У Pinterest наголошують, що з роками ця тенденція буде тільки підсилюватися.

3. Здоровий спосіб життя

І це не зовсім про спорт. Люди шукають простіших способів відновитися після важкої роботи - наприклад, кинути на тиждень соціальні мережі, зайнятися арт-терапією або піти в гори. Здорова психіка виходить на перший план у питаннях турботи про себе.

4. Домашній затишок

Через те, що для багатьох будинок перестає бути місцем лише для сім'ї, а часто є ще й офісом, питання облаштування особистого куточка стає гостро. У будинках люди будуть більше розміщувати розважальних зон - наприклад, домашніх кінотеатрів, компактних пивоварень або міні-садів. Комфорт понад усе.

5. Культурне запозичення

Відпочинок повинен бути "зі змістом". Вирушаючи в іншу країну, мало тепер просто оцінити місцеві пейзажі. Люди прагнуть більше пізнати культуру, побут іноземців, перейняти досвід і поліпшити якусь зі своїх сфер життя вдома. Майстер-класи, фестивалі, виставки стануть "маст-хевом" у відвідуванні на вихідних.

6. Домашні вихованці - члени сім'ї

Догляд за вихованцями не закінчується на поході до ветеринара раз на рік. Психологи для собак, спа-курорти для котів - домашні улюбленці повинні відчувати, що їх люблять і про них піклуються.

7. Свідомі подорожі

Туризм стане більш екологічним. Засоби пересування повинні завдавати якомога менше шкоди навколишньому середовищу, а більшої популярності набирають "природний" туризм - агро, хайкінг та інше.

8. Назад до природи

Через величезну кількість стресу і впливу сучасних технологій, люди все більше хочуть природних шляхів відновлення. Серед популярних запитів - рибалка, збір мінералів, барбекю на відкритому повітрі. І, звичайно ж, спорт - йога або пілатес на галявинах або біля океану.

9. Підкорення космосу

Люди не тільки прагнуть до космічного туризму і пізнання всесвіту, а й впровадження космічного в повсякденне життя. Популярними стають теми позаземного для оформлення вечірок, інтер'єрів і навіть одягу. Даєш Ілона Маска!

10. Повернення 1990-х

Тенденції 30-річної давності повертаються. Віяння 90-х проявляються в моді, технологіях, гастрокультурі. Люди ностальгують за безтурботними часами, гранжем і сміливістю у вираженні себе. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту