150 тисяч усмішок: веселі картинки KvartalFEST (фото, відео)

«Йод» побував на фестивалі в селищі Підопригори, куди щорічно приїжджають понад сто тисяч українців - відпочити на музично-гумористичному пікніку. В цей раз також було не нудно.

Я бував на багатьох масштабних заходах, в тому числі і на стадіонах в різних країнах, але стільки людей під час однієї події не бачив ніколи. По суті, два стадіони (якщо міряти «Олімпійським») глядачів в цьому році з'їхалися на п'ятий фестиваль KvartalFEST - біля 150 тисяч. А розмістилися вони в мальовничому яру, на пагорбах селища Підопригори (Лебединський район, Сумська обл.).

Люди з'їжджалися поступово - на машинах, автобусах і навіть велосипедах. Парами, сім'ями, компаніями друзів і колег.

Було музично і весело, причому не тільки на сцені, де в кінці вечора традиційно виступила студія «Квартал 95» з частиною нової програми.

Ми прогулялися фестивальними пагорбами, заглянули за куліси, поспілкувалися з артистами. І зібрали добірку «веселих картинок», дивлячись на які хочеться посміхнутися.

«Чекаємо на Зеленського»

Мабуть, однією з перших своє місце на пагорбі з чудовим видом на сцену зайняла сім'я Парієнко з Сум. Парасолька, столик, термос... Наші люди!

Родина Парієнко з Сум: "Гуляємо, загоряємо, чекаємо на президента".

- Ми щороку сюди приїжджаємо, - каже Марина Парієнко. - Цього року приємно здивувалися - дорога тут була погана, а тепер краще, ніж на основній трасі. 😊

Не розумію, як можна сюди не приїжджати, якщо недалеко живеш? Такий концерт! До Києва ж не наїздишся. До того ж тут атмосфера особлива, яка об'єднує. Люди гуляють, загоряють, знайомляться, слухають музику і чекають «Квартал».

- А президента чекаєте?
- Звичайно!
- А якщо не приїде?
- Ну, трошки засмутимося. Але йому можна пробачити. Ми ж все розуміємо. 😊
- До речі, я бачив Зеленського - там, внизу.
- Справжнього?!
- Не зовсім. Але сфотографуватися можна - і ніхто не помітить підміну.
- Погнали!

Картонні фотознімки всіх «квартальщиків» стоять на вході до фестивалю - всі разом. А ось Зеленський окремо. Як пояснив ведучий KvartalFEST Артем Гагарін: «Володимир Олександрович покараний!» 😊

А ось ще кілька місцевих "визначних пам'яток":

Як запевняють старожили, саме на фудкортах KvartalFEST найсмачніше м'ясо і апетитні стегенця. Головне - не проґавити! 😊
Туалетний комплекс: зроблено з любов'ю! 😊
Глядачі лягли та просять.
За пару годин до виступу «Кварталу» яр між пагорбами заповнився. Але глядач був серйозний. Поки що😊
Через дві години. На сцені - «Квартал». А на моніторах - звернення президента, який не зміг приїхати, але записав відео для глядачів фестивалю. І у відповідь отримав 150 тисяч усмішок. 😊

За лаштунками: розмова з дружиною Кошового

В очікуванні «Кварталу» я помітив за лаштунками Ксенію Кошову - дружину Євгена, сьогоднішнього художнього керівника студії, з якою познайомився місяць тому, коли брав інтерв'ю у їх доньки. Розговорилися, виявилося, що Ксенія перший раз на фестивалі, допомагає хлопцям як костюмер.

- Ксенія, хто ще крім «Кварталу» зміг би зібрати стільки людей? Більше ста тисяч все-таки.

- Я думаю, що Монатік точно б зібрав. Ну, і ще Мадонна. 😊

- Як людина, яка бачила нову програму «Кварталу», так би мовити, зсередини, скажіть - вона чимось принципово відрізняється від того, що хлопці робили із Зеленським?

- Ну, по-перше, немає Зеленського. 😊 По-друге, є Юра Великий, який дуже талановито пародіює Вову. По-третє, зняли новий джингл - музичну заставку, що запускається перед початком шоу. Поступово нові фішечки в осінній програмі будуть з'являтися.

- Країна відзначає День незалежності. А ви відчуваєте себе незалежною людиною?

- Зовсім незалежних людей, мені здається, не буває. Особисто я відчуваю себе незалежною відсотків на 80. 😉

- Решта 20 - для Жені та сім'ї?

- Так! 😊

Позувати для фото Ксенія не захотіла, а ось селфі - легко!

Пару слів від Пікалова

Кварталівці приїхали за півгодини до свого виступу на двох мікроавтобусах «Мерседес». Ще хвилин через десять прибула і Тіна Кароль, яка в цей день завершувала концерт.

З їх появою за лаштунками фестивалю відразу стало веселіше: журналісти заметушились, організатори забігали. Але артисти не вередували, спілкувалися. В основному - про фестиваль.

- Я був одним з перших, хто сюди приїхав, після чого цей фестиваль і почався, - розповідає Олександр Пікалов. - Так що я - ідейний натхненник. А ось Артем Гагарін все це розкрутив.

- У чому головна фішка цього фестивалю?

- У тому, що під одним небом збирається відразу дуже багато різних людей: молоді і літні, бідні і багаті, інтелігенти і роботяги... Таке ось єднання, яке дуже потрібне країні.

- З президентом сьогодні списувалися, зідзвонювалися?

- Ну, він же дуже зайнятий сьогодні - свята. Йому є чим займатися.

- Хряпнули вже трошки перед концертом?

- Ні! Ще ні! 😊

- Женя Кошовий тільки що зізнався, що в гримерці з їжі - лише віскі.

- Ха-ха! 🤣 Так, буває, буває.

Олександр Пікалов.
Ведучий фестивалю Артем Гагарін за лаштунками годував журналістів не тільки веселими байками.

Курйози фестивалю

У таких гримерках під сценою готуються до концерту зірки.

До речі, Кошовий проговорився не тільки про віскі. Виявляється, одного разу на цій сцені (вірніше, за лаштунками) сталася надзвичайна подія із Зеленським. Він спіткнувся, впав і розсік брову.

- У Вови текла кров, а він витер, махнув чубчиком - і пішов на сцену...

Ще про один курйозний форс-мажорі фестивалю розповіла народна артистка України Наталя Павловська, яка вже в п'ятий раз приїжджає на KvartalFEST з групою G-ART:

- Один місцевий артист виконував гімн Лебедина, але раптом злетіла фонограма. Він не розгубився і почав співати гімн України а капела. І все глядачі підтримали його. З тих пір, якщо відбувається якийсь технічний збій, артисти починають співати гімн, а люди підхоплюють.

 

Олена Кравець: «Уже ніколи не буде, як раніше»

Вдалося на пару хвилин відволікти від підготовки до концерту і Олену Кравець, яка на питання про вихід Зеленського з «Кварталу» сумно сказала:

- Потроху перелаштовуємося. І я розумію, що вже ніколи не буде як раніше. Це факт, з яким доводиться миритися.

Олена Кравець.

- Ще один факт - це KvartalFEST. З чим для вас асоціюється слово «Підопригори»?

- Велика галявина, залита вогниками телефонних ліхтариків, і наша фінальна пісня про Україну ...

Вже через дві години я все це побачив. І ви подивіться.

Фото та відео: Олексій Сисоєв.

Олексій Сисоєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту