150 млн жителів планети до 2050 року можуть опинитись під водою, - вчені

Фото: Unsplash by Chris Gallagher
Науковцям вдалось вирахувати, які міста затопить океан за 30 років.

Рівень світового океану з кожним роком зростає все більше, кажуть вчені. Їм вдалось вияснити - на скільки він підніметься до 2050 року. За результатами нового дослідження спеціалістів американського наукового центру Climate Central, за 30 наступних років постраждає втричі більше людей, аніж вважалось раніше, пише The New York Times.

Вчені розробили спосіб розрахунку висоти географічної місцевості на основі супутникових даних. Це дозволило їм вияснити міста, які до середини століття стануть нижче лінії відпливу. Там зараз живе близько 150 мільйонів людей.

Під загрозою затоплення - південні міста В’єтнаму, Таїланд (особливо Бангкок) та Мумбаї.

Але вчені запевняють, що це не привід для паніки. Їх дослідження кажуть, що зараз вже близько 110 мільйонів людей живуть у місцях, які - нижче лінії відпливу. Їх захищають морські дамби та інші бар'єри. Також додають, що їх дослідження - це сигнал для влади цих країн. Їм радять інвестувати в захисні споруди та готуватись до переселення людей з прибережних зон вглиб країни.

Матерiали по темi
Де варто побувати у 2020 році: рейтинг туристичних місць від National Geographic
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту