20-хвилинний парад, салют та оркестр: як святкувала день народження Королева Єлизавета II

Святкування з дотриманням соціальної дистанції?

Свій офіційни 94-й день народження Королева відсвяткувала у заміській резиденції під Лондоном. Традиційно він проводиться в другу суботу червня. (Фактичний день народження  - 21 квітня).

Через пандемію святкування тривало близько 20 хвилин без традиційного параду і гулянь тисяч людей у центрі столиці.

Церемонія розпочалася з артилерійського салюту. Потім піхотинці першого батальйону валлійської гвардії пронесли прапор свого підрозділу. Цей міні-парад був проведений з дотриманням рекомендованої урядом соціальної дистанції в два метри між учасниками. 

Reuters

Церемонія відбулась у супроводі військового оркестру Королівської гвардійської дивізії. Серед виконаних творів був державний гімн Великої Британії "Боже, бережи королеву". По завершенні церемонії на честь Її Величності був даний ще один, другий за день королівський салют.

Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту