4G-Інтернет з`явився ще на восьми станціях київського метрополітену

Фото: Facebook КП "Київський метрополітен"
Раніше він працював лише на "Академмістечку".

У столичному метрополітені ще на 8 станціях з`явився 4G зв’язок, пишуть на офіційній сторінці КП "Київський метрополітен" у Facebook.

"Сьогодні ми, разом із операторами мобільного ринку України, презентуємо запуск 4G зв’язку на 8 станціях київського метро. Як ви знаєте, на станції "Академмістечко" система вже функціонує і гарно себе зарекомендувала", – сказав Віталій Кличко під час презентації.

За словами мера столиці, розвиток мережі 4G став можливим завдяки раніше укладеному договору між операторами і КП "Київський метрополітен". Оператори отримали право на модернізацію частини обладнання, встановленого на станціях метро, до стандарту 4G.

"Проєкт непростий і тривалий, оскільки в процесі задіяні великі гравці ринку, підрядник і держустанови. Обсяги роботи чималі. Але вже зараз можна говорити про суттєвий прогрес у розвитку інфраструктури зв’язку в київській підземці", – зазначив Кличко.

Загалом 4G-Інтернет з 3 липня 2020 року працює на 9 станціях метро: "Академмістечко", "Житомирська", "Святошин", "Героїв Дніпра", "Мінська", "Оболонь", "Сирець", "Дорогожичі" та "Лук’янівська".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту