5-годинний робочий день не змінює продуктивність працівників, - дослідження

Фото: Unsplash by Annie Spratt
До того ж такий короткий день в офісі зробив людей значно щасливішими.

Німецький стартап Rheingans Digital Enabler влаштував цікавий експеримент. Його керівник Лассе Райнганс ще у 2017 році скоротив робочий день до 5 годин задля економії грошей. Принцип простий: менше годин в офісі - менша зарплата. Та найцікавіше те, що на ефективність працівників це ніяк не вплинуло. Більше того, зробило їх значно щасливішими, пише Wall Street Journal.

Щоб підтримати продуктивність, керівник заборонив колегам користуватись соцмережами під час роботи та проводити час з "балачками біля кулера".

"Іноді ми сидимо в офісі без енергії, листаємо стрічку Facebook, щоб перезарядитися, але це не допомагає. Ідея полягає в тому, щоб зосередитися на перших п’яти годинах роботи, а потім витрачати час на себе", – пояснює Райнганс.

Весь той рік і до сьогодні компанія Лассе Райнганса працює так: початок робочого дня біля 8 години ранку (в проміжутку між 7:55 та 8:15), а о 13 годині всі вже вільні та ідуть по своїх справах.😊

За словами Райнганса, зменшення робочого дня ніяк не вплинуло на ефективність - працівники стали почуватися щасливішими, а фінансові показники компанії за 2018 рік тільки зросли.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту