5 ознак того, що учасники Banned Society порозумнішали під час запису альбому "I was stupid, now I'm not"

Знайомимося з новою натхненною роботою інді-групи з Дніпра. Добра і душевна історія про те, як живеться і грається в Україні поколінню Z 😎.

Banned Society складно назвати групою у звичному розумінні цього слова. Вони швидше спільнота музикантів, в якій діють правила творчої комуни: кожен привносить свої ідеї й, разом з тим, ніхто нікого не обтяжує звичним для групи набором зобов'язань. Ти можеш заспівати партію бек-вокалу на одному з треків, зіграти барабанне соло і привнести в спільну справу лише пару своїх ідей. Ти можеш паралельно бути учасником інших груп або займатися сольною кар'єрою.

Keep Calm! Якщо ви разом на одній музичній і дружній хвилі - цього достатнього, щоб стати частиною Banned Society.

Спільнота почалася з сольного електронного проєкту музиканта і вокаліста Діми Мальцева. Саме він - негласний лідер, ідеолог і основний двигун BS. Зовсім недавно Banned Society випустили новий альбом: 15 пісень і вільних замальовок у жанрі інді-поп з креном у бік синті-попу, хіп-хопу та електроніки. Реліз представив лейбл Mnogo Vody, відомий за роботою з Тимпаче, Gorim! і BRAII.

У альбому потішна й звучна назву "I was stupid, now I'm not". Що в цілому можна трактувати так: раніше я був дурним, а тепер - ні. Цілком зрозумілий процес для хлопців у віці 23-25 ​​років, які тільки зараз вступають у доросле життя. Тому замість звичного формату інтерв'ю ми попросили музикантів назвати 5 ознак того, що вони дійсно порозумнішали під час запису альбому.

Лола Колосовська (автор пісень, вокалістка):

"Раніше я думала, що довіра - це все, що у нас є. А тепер думаю, що це ще більше".

Сергій Коваленко (музикант):

"Раніше я думав, що тільки люди з музичною освітою можуть складати пісні, що тільки "фахівці" мають доступ у клуб. Але зараз моя думка протилежна. Кордонів немає, якщо ти не знаєш, де вони знаходяться".

Tavi (басист, гітарист, барабанщик):

"Раніше я думав, що музична індустрія в Україні - річ вельми придатна для заробітку грошей і збереження психічного здоров'я. А тепер розумію, що ні".

Діма Мальцев (автор пісень, вокаліст):

"Раніше я жив моментом і думав, що тільки так правильно. Мені здавалося, що в цьому полягає свобода, що це і є найважливіше! Зараз я намагаюся створювати свободу нового рівня шляхом мінімальної організації та обмірковування своїх дій, і кайфую ще більше".

Lucas Bird (клавішник і сольний артист, чий альбом нещодавно випустив лейбл Masterskaya):

"Раніше я думав, що розумію, як все влаштовано і знаю, що правильно, а що неправильно, як потрібно жити й до чого прагнути. Але чим більше часу проходить, тим очевиднішим стає, що нічого я не розумію. Уявлення про правильне і неправильне у кожного своє, жити нас ніхто не навчив, а наші колишні цілі постійно втрачають актуальність і замінюються новими цілями. Є тільки речі, які приносять тобі задоволення, і навпаки - речі, які роблять тебе нещасливим.

Співвідношення цих речей у твоєму житті - це єдине, що має значення.

Послухати щирий альбом музикантів можна тут 👈.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту