5 причин сісти на борт онлайн-потягу "Інтерсіті Live" і фестивалити до ранку

16 травня відбудеться другий "залізнично-музичний" онлайн-фестиваль, який об’єднує різні сектори культури, десятки артистів, промоутерів, міст та креативних осередків з усієї України. На потяг може потрапити кожний. Безкоштовно. І вільні місця ще є. ?

Перший фест відбувся 18 квітня та об’єднав 12 міст у 12-годинному стримі, який містив переважно музичну програму. Цього разу онлайн-потяг "Інтерсіті Live 2.0. Міжміське сполучення" стає мультидисциплінарним: буде більше театру, вуличного мистецтва, кіно та культурних проєктів на перетині жанрів. Він стартує 16 травня о 13.09. 

По суті, це 16-ти годинний стрим, під час якого відбуватимуться включення із 16-ти міст України с трансляцією на youtube-каналі Телебачення Торонто

Попереджаємо: закінчиться онлайн-тусовка лише на світанку вже 17-го травня. 

Стати онлайн-пасажиром може кожний. Точніше, має кожний. І для цього є мінімум 5 причин:

  1. 1Єдина можливість відвідати фестиваль, можливо навіть узагалі в 2020 році, та дізнатись про унікальних андеграундних артистів, про яких не говорять великі медіа та телебачення. Загалом на борту Інтерсіті Live 2.0. разом з вами будуть 35 артистів з різних регіонів країни, зокрема зі сходу України та Криму.
  2. 2Єдина можливість поїздити під час карантину на залізничному транспорті та відчути всі його переваги, атмосферність та специфіку: вагони, в кожному з яких є провідник (організатор від конкретного міста), пасажири (артисти та глядачі), зайти в тамбур на перекур (тут це дозволено, бо ви ж дивитесь фест з будь-якої локації). Можна брати із собою їжу, алкоголь тощо. Вас не висадять з потяга, не зроблять зауваження.
  3. 3Можна поспілкуватись не тільки в робочих чатах і з друзями, а й познайомитись з новими людьми, обговорити фестиваль і артистів. Можливо, завести зовсім нові міцні дружні зв’язки. Для цього буде спеціальна кімната в зумі.
  4. 4Підтримати культуру в час, коли не можете цього зробити. Можна буде закинути донат артисту. Зараз ви не можете купити квитки на концерти на фестивалі, не можете сходити в бари, але тут ви відчуєте атмосферу тусовки, не виходячи з дому або ж перебуваючи десь у парку. Головна умова, щоби потрапити на фест - хороший інтернет.
  5. 5Можна в прямому ефірі поставити запитання ведучим, артистам та глядачам і отримати відповіді. Крім того, вас можуть показати на Телебаченні Торонто. Можливо, це єдиний та останній шанс прославитись у вашому житті. ?
Матерiали по темi
Афіша онлайн-заходів на 11-17 травня: подолання тривожності та майже доба культури нонстоп

Маршрут

Нумерація вагонів починається з голови потяга. (Можливі додаткові зупинки та приєднання причіпних вагонів). А поки що маршрут такий:

16. Ужгород

15. Львів

14. Тернопіль

13. Рівне

12. Хмельницький

11. Вінниця

10. Одеса

09. Київ

08. Славутич

07. Каховка

06. Полтава

05. Дніпро

04. Енергодар

03. Харків

02. Маріуполь

01.Сєвєродонецьк

А "машиністи" хто?

Організаторами запуску онлайн-потягу Інтерсіті Live 2.0. виступили:

Київ / kontrabass promo

kontrabass promo — ініціатори фестивалю Інтерсіті Live агенція, орієнтована на контркультурну складову музичної сцени країни. Займається організацією концертів, фестивалів та арт-проєктів, що поєднують у собі різні жанри сучасного незалежного мистецтва. Реалізовані проєкти: Vertuha Arts Festival, музично-перформативне дійство "Катарсис", колаборація з баром Хвильовий — проєкт "Kontrabands" та понад 35 концертів. 

Вінниця / PLAI

Мистецьке об’єднання PLAI бачить Вінницю серед міст, які задають вектор культурного руху. Ми творимо та співпрацюємо з важливими проєктами в культурі та мистецтві. Серед них мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва "Air Гоголь FEST". Започаткували міський мистецький вікенд Ticket to the SUN, є лідерами у проєкті ревіталізації міської території. Організовуємо концерти, фестивалі, зустрічі, кінопокази та усілякі культурні події.

Львів / Лінія Втечі

"Лінія Втечі" є культурною агенцією Ляни Мицько. З 2009 року ми робимо концерти та акції у Львові, співпрацюємо з фестивалями та мистецькими колами. У 2019 році спільно з Театром Ляльок розпочали роботу над концертним простором TEATR.

Дніпро / Module

Митцівня Module – це арт-простір та концертний майданчик у центрі Дніпра, що став базою для розвитку творчого потенціалу молоді у сферах сучасного музичного та аудіовізуального мистецтва.

Тернопіль / Шпиталь Рекордс

"Шпиталь Рекордс" - студія звукозапису в Тернополі. Відома своїм теплим ламповим затишком, підтримкою української інді-сцени та супроводом багатьох освітніх проєктів. Також займається серією концертів "Ехо Парія", що відбувається влітку на тернопільському теплоході. Засновником студії є Лесик Omodada, учасник гурту Tik Tu.

Хмельницький / Respublica Fest

Фестиваль Respublica - міжнародний фестиваль музики та стріт-арту, який уже 10 років відбувається в Кам’янці-Подільському та з 2018 в Хмельницькому. Фестиваль займається децентралізацією культури та створенням мистецьких проєктів як для свого регіону, так і для інших регіонів України. За 10 років фестивалем та ГО "Територія", створено близько 50 мистецьких проєктів всеукраїнського масштабу та з іноземними партнерами.

Більше про організаторів та їхні агенції:

LiRoom: https://liroom.com.ua/articles/intercity_org/ 

КУСТ: https://kustdnipro.com/city/interview/fest-intercity-live/

Більше про артистів та інші подробиці фестивалю – на сторінках Інтерсіті Live:

Facebook

Telegram

Instagram

YouTube

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту