Фото: Unsplash

60% світового океану постраждало від впливу людини, - дослідження

І мова не тільки про пластикові відходи.

Морські корали та водорості найбільше постраждали від впливу людини - їх кількість у світових водах стрімко скорочується.

Про це йдеться в дослідженні американських біологів з Національного центру екологічного аналізу та синтезу.

Вчені підрахували, наскільки згубним виявився вплив людства на екосистему світового океану. За їх підрахунками, більше половини всіх вод на Землі вже постраждали від руки людини.

Вчені оцінювали комплексний вплив діяльності людини: забруднення харчовими відходами, полювання на морських мешканців, рибальську справу та ін. Крім того, стимулом до зникнення багатьох морських видів послужило глобальне потепління, яке призвело до зростання рівня кислотності й температури води.

Найбільше постраждали прибережні регіони Австралії, Східної Європи та Західної Африки. Водночас, позитивні тенденції були помічені у водах Великобританії, Данії та Японії.

Але вчені попереджають, що без комплексного підходу до вирішення проблеми незабаром зміни в світовому океані будуть незворотними.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту