Фото: joaostanganelli/boredpanda

64-річний бразилець створив серію ляльок із захворюванням вітиліго - щоб підтримати дітей з цією особливістю (фото)

Кожен має право на щастя.

Історія, яка бере за душу.

Жуан Станганеллі народився з особливістю: деякі ділянки його шкіри не мають меланіну - пігменту, що відповідає за колір (волосся, очей та ін.). Чоловік покритий своєрідними "плямами", що відрізняються від основного відтінку шкіри.

Подібне порушення пігментації називають "вітиліго". Жуан прожив з ним все життя, і, вийшовши на пенсію, вирішив підтримати дітей, які народилися з таким же захворюванням. Бразилець створив "особливі" ляльки, які теж хворіють на вітиліго, передає Bored Panda.

Частково звільнившись з гастроіндустріі за станом здоров'я, 64-річний Жуан вирішив навчитися в'язати, щоб розважати себе у вільний час. Спочатку у нього це погано виходило, але з кожним разом іграшки ставали все кращими. Спочатку бразилець створював ляльок тільки для своєї внучки, але пізніше ними зацікавилися й інші люди. Зараз у Жуана багато замовлень - 90% свого часу він присвячує улюбленому хобі.

Фото: joaostanganelli/boredpanda

Жуан також створює інших інклюзивних ляльок - включно з іграшками на інвалідних візках. Вони повинні допомогти дітям відчувати себе такими ж, як усі, попри особливості здоров'я.

"Мій погляд на вітиліго відрізняється від загальноприйнятого, але я вважаю так: спочатку потрібно прийняти, що у тебе є це захворювання, а після - вибрати те, що тобі до душі, і займатися цим все життя, - каже Жуан. - Життя занадто коротке, щоб відчувати себе "меншим" за інших".

Фото: joaostanganelli/boredpanda
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту