7,5 тисяч доларів – за таку суму продали білизну дружини Гітлера на аукціоні (фото)

Фото: Pexels
За спіднє Єви Браун заплатили анонімно. Цікаво, кому і для чого такий "експонат"?

Що тільки не продають на аукціонах… З найдивніших лотів: пеньок, старі чоловічі шкарпетки, голови манекенів, нігті серійного вбивці та навіть домовина. Це все звичайні аукціони, а ці кумедні лоти ми знайшли в Мережі. Та бувають на масштабних аукціонах і такі лоти, які, звісно, мають свою цінність та оригінальність, але на перший погляд – суцільна дивина. 

Ось, наприклад, на аукціоні у Великій Британії продали комплект шовкової спідньої білизни дружини Адольфа Гітлера Єви Браун. Лот оцінили у 6,3 фунтів стерлінгів (7,5 тисяч доларів). Цікаво, що покупку здійснили анонімно, просто зробивши ставку телефоном, пише CNN.

Фото: Аукціонний будинок Humbert & Ellis

У комплекті - нічна сорочка і труси з вишитими ініціалами. Також зберіглась етикетка, на якій написано, що вони зроблені у Баварії 1944 року. Відомо також, що лот створив шалений ажіотаж на аукціоні. Спочатку за нього просили 800 фунтів, а продався він, як розумієте, у 7 разів дорожче. 

Фото: Аукціонний будинок Humbert & Ellis

Окрім цього на аукціоні продали золотий браслет зі свастикою і портретом Гітлера. Він належав дружині нацистського лідера Германа Герінга. Віддали за нього 1850 фунтів (2300 доларів). 

Аукціоніст Джонатан Гумберт прокоментував: "Триває багаторічний інтерес до особистих артефактів персон Другої світової війни, і, відповідно, на такі предмети, навіть без походження, завищують ціни". Продаж нацистських пам’яток у Великій Британії не є незаконним, але деякі аукціонні будинки відмовляються продавати такі об’єкти.

"Кілька провідних аукціонних будинків та веб-сайтів вже справедливо відмовляються від продажу таких речей. Багато країн заборонили продаж нацистських пам’яток. Можливо, настав час більш чіткого регулювання щодо продажу цих предметів і тут, у Великій Британії", - сказала Карен Поллок, генеральна директорка освітнього трасту Голокосту.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту