Фото: Unsplash

8 найнудніших міст Європи

Спойлер: українських міст у списку немає. На щастя ?.

Сервіс з продажу квитків Aviasales опитав своїх користувачів щодо того, які міста Європи здалися їм найнецікавішими після подорожей.

Перше місце посіла столиця Фінляндії Гельсінки. Про неї згадали 30% фоловерів. Мандрівники зазначили, що "там часто погана погода, мало пам’яток і за тиждень можна скучити за домівкою", передає Вокруг Света.

Окрім фінської столиці, до рейтингу найнудніших міст увійшли:

? Братислава
? Карлові Вари
? Мюнхен
? Варшава
? Піза
? Вільнюс
? Мінськ

Братислава виявилася не до вподоби через "дорогі сувеніри та несмачну їжу". У Карлових Варах можна померти від нудьги через брак розваг (але туди ж лікуватися їдуть, чи не так ?). Мюнхен засмутив туристів через те, що там "ввечері одні бари" (хочеться додати "А ви чого очікували?").

7% респондентів зазначили, що Варшава не виправдала сподівань: "Виявилося, що це нудне, сіре місто з мінімальною кількістю культурно-історичних об’єктів". Однак інша частина опитаних стала на захист польської столиці, зазначивши, що це - "чудове місто".

Пізу "забанили" через те, що там є одна вежа - і нічого більше; у Вільнюсі ввечері взагалі немає, чим зайнятися; а у Мінську "не вистачає родзинки".

От такі вибагливі туристи. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту