85-річний журналіст Ларрі Кінг розлучається у восьмий раз

Фото: Instagram shawnieora
Кажуть, що 59-річна дружина Шон наставила телеведучому роги.

Відомий американський журналіст та телеведучий Ларрі Кінг у свої 85 "дає жару". Чоловік розлучається вже восьмий раз у своєму житті. Адвокат телезірки підтвердив факт, що Ларрі подав на розлучення з його теперішньою (а скоро вже й колишньою) дружиною Шон Саусвік Кінг. У шлюбі пара прожила 22 роки, повідомляє видання People.

Шон - сьома дружина Ларі Кінга, але розлучається американський телеведучий ввосьме. Все тому, що з однією зі своїх екссупутниць по життю чоловік був одружений двічі. 

Чому ж дав тріщину шлюб 85-річного Ларрі та 59-річної Шон? Злі язики стверджують, що Шон неодноразово зраджувала Ларрі. Зокрема, з бейсбольним тренером. Певно, жінка має пристрасть до спортсменів, бо до зустрічі з Ларрі була в шлюбі з футболістом.

За час подружнього життя у Ларрі та Шон з`явилось 2 сини: Шанс та Кеннон. І тепер їм усім належить розділити майно. Однак це не всі претенденти на спадщину Ларрі - загалом телеведучий має п'ятьох дітей від різних жінок.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту