90% людей вважають, що жінки гірші за чоловіків, - вчені

Фото: Unsplash by Tim Mossholder
Опитування провели у 75 найбільших країнах світу.

Результати нового дослідження ООН просто шокують. Виявляється, що 9 з 10 людей у світі вважають, що жінки гірші за чоловіків. Уявіть, майже 90% чоловік мають упередження проти жінок. Результати спеціалісти опублікували у спеціальному звіті.

Опитування вчені провели у 75 країнах світу. Загалом у них проживає 80% всього населення планети. Майже половина респондентів вважають, що чоловіки - кращі політичні лідери. 40% людей впевнені, що чоловіки - кращі у бізнесі. Третина опитаних виправдовують сімейне насилля - і це не залежить від гендеру опитаних. Вони вважають, що ситуація, коли чоловік б'є свою дружину є абсолютно нормальною.

Педро Консейсау, директор відділу звітів Програми Розвитку ООН, каже: "Всі знають, що ми живемо в світі, де домінують чоловіки. Це дослідження допомогло перевести наші переконання в цифри. І ці цифри дійсно шокуючі".

У той же час Gender Gap Index - індекс гендерного розриву в різних сферах життя - з кожним роком зменшується.

Найбільш прогресивними країнами виявились Австралія, Андорра, Швеція, Нідерланди, Нова Зеландія і Норвегія. Тільки в цих шести країнах з усіх тих, які брали участь в дослідженні, більшість населення не відчуває упереджень щодо жінок. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту