Фото: Usplash

90 мільйонів років тому в Антарктиді були тропіки, - вчені

І, можливо, там ходили динозаври ?.

Німецькі й британські вчені знайшли зразок ґрунту крейдяного періоду на дні Південного полюса. При дослідженні вони виявили в ньому багато пилку і спор, передає The Guardian.

Відомо, що крейдяний період був одним з найтепліших періодів за 140 мільйонів років. З огляду на виявлене, вчені припустили, що в цей період холодна Антарктида була далеко не холодною і, швидше за все, покрита густими тропіками.

На місці льодовиків раніше була болотиста місцевість, в якій росли дерева, схожі на ліси Нової Зеландії. Але вони відрізнялися від тих рослин, які ми маємо зараз. Вчені кажуть, що сучасні дерева потребують сонце, інакше вони гинуть. Ліси Антарктиди могли місяцями бути в темряві й не страждати від цього. Їм вдавалося знаходити інше джерело енергії. Швидше за все, це був вуглекислий газ.

Також вчені припускають, що в тропіках Антарктиди могли водитися динозаври. Але поки підтверджень цієї теорії немає.

Матерiали по темi
Який ти динозавр (страшно-цікавий тест)
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту