99-річний англієць, який зібрав практично мільярд гривень на допомогу медикам, записав трек

І обігнав ним за популярністю Weeknd ?.

30 квітня ветерану Другої світової війни, англійцю Тому Муру, виповниться сто років. Ми вже розповідали, як він запустив кампанію з допомоги медикам у боротьбі з коронавірусом. Британець кожен день ходив навколо свого будинку, а люди кидали йому гроші на пожертвування.

За два тижні він зібрав £28 мільйонів (950 мільйонів гривень!), після чого став практично героєм країни й пролунав у всіх ЗМІ.

Але тепер Мур виділився новим рекордом. Він спільно зі співаком Майклом Боллом і лікарями з національної служби охорони здоров'я записав кавер на пісню 1945 року You'll Never Walk Alone ("Ти ніколи не будеш самотній"). Про це пише Bird In Flight.

Трек моментально злетів у чартах і побив за популярністю мега популярного співака Weeknd ?. Той навіть закликав підписників допомогти Муру стати номер один у музичних чартах.

Том Мур став найдорослішим виконавцем, який коли-небудь посідав перше місце у британському музичному чарті.

Ось так мужик ??.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Tanya Kofler
Жизнь прожита не зря!!! Вот таким нужно давать нобелевку!!!
27 квіт 2020 р., 09:13
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту