А це вже справді смішно: хор Верьовки недостойний співати гімн у "достойній" Раді

Письменник і сценарист-гуморист Олександр Володарський написав авторську колонку за слідами пісні "Палала хата" Гонтаревої. І спалив весь негатив, який накопичився.

Заявляю одразу: якби я був автором "95 кварталу", і мені спала на думку потішна - на перший погляд людини, яка пише смішне - ідея перефразувати "палала сосна" на "палала хата" Гонтаревої, я б від цієї ідеї відмовився.

Безумовно - смак у цій ситуації авторам зрадив. Але складається враження, що багато хто тільки й чекали того моменту, коли хлопці оступляться, припустяться помилки, щоб тут же звести з ними рахунки.

А оскільки за роки своєї діяльності, в якій були успіхи та невдачі, від "95 кварталу" дісталося багатьом, то команду "Ату їх!" підхопили і ще підхоплять ці ж, яких багато.

Звісно, зацькувати хлопців, як зацькували колись Михайла Зощенка, не вдасться. 

Але, думаю, компанія цькування, тінь від якої падає і на, самі знаєте кого, хоча йому зараз є, чим займатися, продовжиться.

Багато років я дружу з Віктором Шендеровичем, сатиричні твори якого давно й добре відомі. А починав він свою сатиричну діяльність зі знаменитої програми "Ляльки", де діставалося всім політикам без винятку. Доки "Ляльки" не закрили.

Кілька разів в Україні мені пропонували робити програму, на зразок "Ляльок", але завжди, ховаючи очі, натякали: "Ви критикуйте, бичуйте, але одну "ляльку" чіпати не треба!" І я відмовлявся.

Тож сатирою займатися в нашій країні завжди було не просто. До речі, підмітив. 

Насамперед люблять розмірковувати про вульгарність у гуморі й сатирі люди, які не здатні розсмішити навіть власну дружину.

Мені б дуже хотілося, щоб сатиричні програми "95 кварталу" продовжували виходити. Хотілося, щоб не було у них недоторканних персон, зокрема і їх колишнього начальника, який недавно пішов на підвищення. Хотілося ще, щоб їм рідше зраджував смак, а таке стає найчастіше по молодості. Той же Віктор Шендерович розповідав, як одного разу образив у програмі Валерію Новодворську, а потім вибачався. А ще можна згадати класичний приклад дошкульної епіграми юного Пушкіна на графа Воронцова, який не заслуговував подібних образ. І Пушкін не вибачився.

А бідолашному хору Верьовки, який має заробляти на своє утримання і заспівав на сцені з "Кварталом", тепер хочуть заборонити співати гімн перед сесією Верховної ради.

Кажуть, не гідні вони стояти перед народними обранцями, серед яких усі - гідні люди! Оце вже, справді, смішно.

Олександр Володарський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ghanna Mamonova
21 жовт 2019 р., 16:25
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту