"А чи потрібен нам референдум?" - думки "в стіл" від письменника-гумориста

Дивовижно іронічний автор Олександр Володарський висловив декілька думок, за які на українських телеканалах можуть покусати ?
Уранці мажу бутерброд - одразу думка: а як народ?
Леонід Філатов

У мене от яка біда. На кухні стоїть маленький телевізор. У принципі, кухня - це територія моєї дружини, і вона по цьому телевізору, у ходы своїх справ, любить дивитися кіно. Але як мінімум тричі на день на кухню приходжу я і перемикаю на один з численних наших каналів, на яких цілодобово тусуються політологи і політики.

У принципі, я давно зрозумів, що телебачення придумано для того, щоби показувати людям футбол. Якщо використовувати телебачення не за прямим призначенням - порушується світова гармонія, і добра не чекай. Але футбол я дивлюся на великому телеку в вітальні. І, якщо на великому екрані мене напружує тільки київське "Динамо", то на маленькому - практично все.

Їх послухати - вони все знають! І вселяють аудиторії: "Люди, у нас дурний президент, прем'єр-міністр, спікер, судді, прокурори і всі інші, вони нічогісінько не знають, зате ми всі знаємо і літаємо" З каналу на канал.

Один мій знайомий політолог одного разу зізнався мені, що у нього в машині десять костюмів, в які він постійно переодягається, щоб не набриднути в ефірі.

Так про що це я хотів сказати? Згадав - про референдум. От чого я боюся. Тому що мене спитають: "Треба продавати землю чи не треба?", а я - не знаю. Я не економіст, не юрист, не фермер, а земля у мене є тільки в ящику на балконі, і продати її дружина не дасть, як і проклятий телек на кухні.

Що дасть референдум? Навіть якщо 90 відсотків буде "проти", хто гарантує, що праві вони, а не інші 10 відсотків?

Одного разу я купив дружині квіти, поставив їх в її улюблену вазу, а вазу - на стіл. За всім цим уважно спостерігала наша кішка Сіма.

- Е, ні, - подумав я, дивлячись на неї, - я піду, а ти стрибнеш на стіл і розіб'єш вазу!

І я поставив вазу на книжкову шафу. Через хвилину пролунав гуркіт. Сіма подумала, що квіти я купив їй, у два стрибки забралася на шафу - і скинула вазу на підлогу.

Хто в змозі прорахувати всі наслідки будь-якої реформи? Тільки фахівці. Тому вирішувати, як діяти, мають професіонали, а не народ.

Ви запитаєте: де взяти таких професіоналів? Але це вже зовсім інше питання. Тільки у мене таке враження, що професіонали по ток-шоу не бігають. Їм ніколи - їм працювати треба.

Олександр Володарський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту