А ми так боялися: Windows дозволила витягати флешку, не чекаючи "безпечного вилучення"

Фото: Pixabay.com
Ця функція доступна в останній версії Windows 10 - 1809.

Більше не буде тремору в руках, спітнілих долонь і скронь, що пульсують гучніше за гуркіт вагонів залізниці. Windows офіційно дозволила витягати флешку з комп’ютерів без "безпечного вилучення"!

Так, у це важко повірити. Але в останній версії операційної системи - 1803 - можна вимикати опцію "безпечного вилучення" (або, якщо знову захочете адреналіну - вмикати назад, адже за замовчуванням опція вимкнена).

Як повідомляє сама компанія, таке важке рішення вони прийняли через зміну пріоритетів у роботі над програмами: відтепер це має бути не тільки "оптимально", а й "швидко".

Якщо вставити флешку в USB-порт, система одразу готова до її екстренного вилучення. А якщо людською мовою -  до звичного "видирання флешки з м’ясом".

Єдина можливість побачити попередження від Windows "будь ласка, не вилучай флешку, почекай" - коли користувач з неї (чи на неї) копіює матеріал. Але це й логічно.

Тому вже варто починати фіксувати омріяні попередження на камеру. Чи робити скріншоти, адже скоро це вже стане історією.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту