Adidas протестує своє взуття у космосі (відео)

Фото: Unsplash by Fachry Zella Devandra
Компанія підписала договір на декілька років з Національною лабораторією США на МКС.

У Adidas нова космічна ідея - і це в прямомусенсі слова. Компанія вирішила тестувати свої кросівки у космосі. Виробники спортивного одягу та взуття об'єднались з Міжнародною космічною станцією. Також підписали договір на декілька років з Національною лабораторією США там, у невагомості, пише CNN.

В Adidas вважають, що саме такі тести поза межами Землі допоможуть зробити у майбутньому їхню продукцію якіснішою. 

Наприклад, на початку цього року компанія вже відправляла у космос футбольні м'ячі, щоб краще розуміти їхні льотні характеристики. Виявляється, в умовах мікрогравітації можна подивитися, як поводиться запущений м'яч, коли на нього не впливають повітряні потоки та інші фізичні умови, що існують на Землі. Гравітація спотворює траєкторію польоту м'яча, а повітряні потоки на Землі впливають на його обертання. 

Зараз компанія хоче протестувати у космосі кросівки, а саме технологію Boost, яку вони застосовують при виробництві спортивного взуття. На меті корпорації - перевірити, як це буде працювати без законів гравітації.

"За межами земної атмосфери екстремальні умови мікрогравітації і температури дозволяють проводити унікальні дослідні тестування, які можуть вийти тільки в космосі", - сказав віце-президент глобальної стратегії Adidas Джеймс Карнс.

Adidas цікавить також, як працюють людські м'язи в умовах мікрогравітації.

"Ми хочемо дізнатися, як зробити спорт доступним кожному, куди б не вирушило людство - чи то Земля, чи то космос", - зазначив Карнс.

Матерiали по темi
Вперше в історії у відкритий космос вийшли 2 жінки (фото, відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту