Фото: Pantone

Adobe і Pantone створили три нові кольори заради порятунку коралових рифів

Інститут кольору і відомий розробник програм для дизайнерів запустили кампанію, покликану привернути увагу до загибелі коралів.

Pantone спільно з Adobe запустили кампанію із захисту коралових рифів.

Інститут кольору, який щорічно диктує найтрендовіші відтінки, створив три нові кольори, щоб привернути увагу громадськості до загибелі коралів від високих температур води.

"Жовтий, що світиться", "Блакитний, що світиться" та "Фіолетовий, що світиться" - так називаються новостворені кольори колаборації. Саме таких відтінків стають корали в останні миті свого життя, повідомляє MMR.

Фото: Pantone

Adobe та Інститут кольору Pantone проаналізували знімки, зроблені Ocean Agency для створення фільму від Netflix "У пошуках коралів". Агентство помітило, що коралові рифи світяться саме цими трьома кольорами, коли намагаються протистояти високій температурі.

Ініціатива розрахована на те, щоб дедалі більше людей дізнавалися про проблему коралових рифів. Для цього компанії просять креативників використовувати ці кольори у дизайнах своєї продукції 😢.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту