Афірмації не роблять людину щасливішою чи багатшою, - вчені

Фото: Unsplash by Nghia Le
Одного лиш позитивного мислення - недостатньо.

Дослідники з Лондонської школи економіки і університету Бета з'ясували, що щоденні афірмації не допоможуть стати багатшими і щасливішими. Позитивне мислення щодня - це обов`язкова річ. Але вірити у те, що вони зроблять життя ідеальним не варто, - думають вчені.

Протягом 18 років тривав експеримент, де спеціалісти спостерігали за очікуваннями і фінансовим становищем 1600 чоловік, пише видання Fast Company.

З'ясувалося, що оптимістично налаштовані люди не стають фінансово успішними. Вони навпаки бідніють і розчаровуються в житті. Песимісти відчувають постійний страх в очікуванні нових проблем. Найкраще себе почувають та "стоять на ногах" тільки реалісти.

"Реалістично оцінювати своє майбутнє і приймати рішення на основі фактів приносить відчуття благополуччя, не заглиблюючись в невпинний позитив", - говорить співавтор дослідження Кріс Доусон.

Дослідники відзначають, що реалісти залишаються в меншості. Приблизно 80% населення - переконані оптимісти, які схильні переоцінювати ймовірність того, що трапитися щось хороше, і недооцінюють ймовірність поганих речей.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту