Африканський мультимільйонер зняв свої грошенята з банківського рахунку, помилувався і повернув назад

Найбагатша людина континенту перевела у готівку 10 мільйонів доларів, щоб переконатися, що вона не злидарює.

Пам'ятайте, як в "Золотому теляті" режисера Михайла Швейцера підпільний мільйонер Корейко забирає валізу з підпільними мільйонами з камери зберігання одного вокзалу, заходить в кабінку вокзального туалету, щоб отримати насолоду від свого багатством, і здає його в камеру зберігання іншого вокзалу?

Так ось недавно у Олександра Івановича в далекій Африці з'явився послідовник. Ним виявилася найбагатша людина континенту Аліко Данготе. Журнал Forbes у 2014 році відвів нігерійському мільйонерові 23-е місце в рейтингу найбагатших людей світу. А цього року його статки оцінювалися в 10,6 млрд доларів.

Тож цей багач, який звик мати справу з цифрами, а не з готівкою, вирішив наочно перевірити, чи так він багатий насправді.

Фото: wikimedia.org

"Одного разу я пішов в банк, виписав чек і перевів у готівку 10 мільйонів доларів. Потім поклав їх в багажник мого автомобіля, прийшов додому, відкрив валізу, подивився на 10 мільйонів доларів і сказав: "Добре, добре, тепер я вірю, що у мене є гроші", - розповів пан Данготе і додав. - А на наступний день я відніс ці 10 мільйонів доларів назад в банк".

Пізніше, на запитання журналіста, скільки у нього грошей в гаманці, він відповів: "Навіть долара немає. Зовсім нічого".

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту