Агресивними людей робить не рок, а класична музика, - науковці

Фото: Unsplash by Jorik Kleen
"Бунтарську" музику та фільми жахів "злом" вважали раніше, але не тепер.

Слухає "важкий" рок та дивиться фільми жахів - жорстокий та агресивний. Попахує стереотипом, вам не здається?🤔

Американські та британські вчені довели протилежне. Вони дослідили зв'язок між прихильністю людей до "важкої" музики та хорор фільмів та характером людини. Виявилось, що такі стилі музики та жанр фільмів ні трішечки не роблять людей агресивнішими, пише Psychology of Music.

Піддослідними в експерименті були 400 громадян віком від 18 до 65 років. Після декількох тестів науковці визначили, що, так би мовити, мистецькі вподобання людей ніяк не взаємопов'язані з їх характером. Негативного впливу на психіку людини такі розваги не чинять. 

Більше того, агресію, імпульсивність та ексцентричність у поведінці показали ті люди, які слухають переважно класичну музику, кантрі та дивляться героїчні фільми.

Матерiали по темi
Психологія страху: чому одні бояться фільмів жахів, а інші їх обожнюють
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту