Фото: Unsplash

Airbnb шукає 5 добровольців, які поїдуть досліджувати Антарктиду

Всю поїздку оплачує сервіс.

У грудні цього року відбудеться науково-дослідна місія The Antarctic Sabbatical. Це проєкт сервісу з оренди житла Airbnb та Ocean Conservancy, які шукають "робочі руки" для дослідження змін клімату в Антарктиді.

Воні розшукують п'ятірку добровольців, які будуть допомагати вченому-екологу Кірсті Джонс-Вільямс вивчати вплив мікропластика на екосистему холодного континенту.

"Я шукаю пристрасних людей, з чіткою громадянською позицією, які радо долучаться до нашої команди та повернуться додому, готові поділитися своїми висновками зі світом", - передає слова вченого Insider.

Що мають робити добровольці? Збирати зразки снігу та вивчати ступінь впливу мікропластику на клімат в Антарктиді. Вчені, у свою чергу, поділяться важливістю цих досліджень, після чого "юні науковці" понесуть ці знання у маси.

Особливих вимог до кандидатів немає. Експедиція триватиме місяць - з 18 листопада по 16 грудня. Перед нею добровольців тренуватимуть у Чилі.

Подати заявку на участь можна до 8 жовтня.

Матерiали по темi
Пластик може стати новою штучною копалиною, - думка науковців
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту