Акела-Казанова: у Вишгороді помітили вовка, який заходив у подвір'я до місцевих жителів

Сірий навідувався тільки до тих будинків, які охороняли домашні собаки жіночої статі.

Розпуста чи весняний клич? У Вишгородському та Оболонському районах Києва місцеві помітили вовка, що заходив на подвір'я у пошуках знайомств з домашніми собаками.

Фото: telegid.com

Сірий не робив шкоди по господарству та не чіпав людей. Він прицільно обирав ті будинки, де мешкали собаки жіночої статі у сподіваннях встановити з тими близький контакт.

Вовк робив усе дуже делікатно. Загравання відбувалися декілька разів за зиму, щоб потенційні партнери могли краще одне про одного дізнатися. Однак це не сподобалося власникам будівель, які не витримали такої наполегливості – і звернулися зі скаргами до сусіднього зоопарку "XII місяців", звідки потенційно міг тікати новоспечений Казанова.

Працівники парку встановили, що то справді був їхній підопічний вовк Акела, який прорив лаз із вольєра під трасою і щоночі навідувався у гості до сільських дам. Однак на ранок ловелас чемно повертався додому.

Дирекція зоопарку навіть найняла охоронну фірму, щоб ті встановили масштаб походеньок Акели по вишгородських будинках. Власниця фірми (певно, після тривалих ночей караулу та спостережень) підтвердила, що спрагла тварина входила у тісний зв'язок з домашніми собаками виключно після їхньої добровільної згоди.

Нас непокоїть лише, чи правильно розпізнала знаки згоди працівниця охоронної фірми. Адже через нові норми, які діють в Україні від січня, бідолашний вовк може дорого заплатити за своє романтичне тяжіння. І, на всяк випадок, публікуємо згоду на статеві стосунки, яку українці поширювали в мережі декілька місяців тому.

Фото: УНІАН
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту