Актор Меттью Мак-Конегі представив мемуари

Фото: Instagram officiallymcconaughey
Попереднє замовлення вже доступне, але у вільний продаж книга поступить з 20 жовтня.

Голлівудський актор Меттью Мак-Конегі представив на своїй офіційній сторінці в Instagram власну книгу спогадів. Він написав мемуари "Зелені вогні" (Greenlights), куди помістив власні історії з життя, пише People.

"З тих пір, як я навчився писати, я вів щоденник, записував все, що в мені озивалося, змушувало сміятися, плакати, все, що турбувало або не давало мені спати по ночах. Два роки тому я набрався сміливості, щоб зібрати всі ці записи воєдино і подивитися, що ж, хай йому грець, відбувалося зі мною в житті", - розповів про книгу актор.

"Це мої погляди і бачення, відмінності, успіхи і невдачі. Історії, люди, місця, молитви, приписи і безліч наклейок на бампер", - додав Метью Мак-Конегі.

Назва книги - символічна. Актор каже, що, коли життя дає людині зелене світло, то цим самим дає все те, чого він хоче. "Люди не люблять жовті або червоні вогні, тому що вони змушують їх втрачати час", - каже Метью.

Книга вже доступна для попереднього замовлення, а в продаж надійде з 20 жовтня.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Sergio Nikitin
Этакая искренняя автобиография есть увлекательные моменты ... Перевожу сейчас эту книгу на русский (Greenlights: Matthew McConaughey ---, "Зеленые огни" Мэттью Макконахи формат Epub) пишите [email protected]
24 жовт 2020 р., 12:43
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту