Фото: Instagram 1plus1.video

Актор Назар Задніпровський: "Продовження "Слуги народу" не буде, бо нема кого критикувати вже" 😉

"Йод" завітав на допрем’єрний показ комедійного серіалу "Великі Вуйки" і поспілкувався з актором, що зіграв одну з головних ролей. З Назаром було весело.😄

14 жовтня на "1+1" стартує новий комедійний серіал, який має шанс стати таким же популярним, як і його плюсовські попередники: "Слуга народу" та "Останній москаль", в яких також зіграв Назар Задніпровський. Народний артист, до речі. 😊

"Ціную "Лігу сміху" за те, що хлопці роблять це не заради грошей"

- Назаре, чи легко "влучити" в глядача? Як зробити гумор цікавим та зрозумілим, а не банальним?

- Потрапити в настрій людей легко, але тільки, коли хороший сценарій. Це перевірено багатьма моїми роботами. Мене беруть, як актора, в багато які комедійні проєкти. Але я знову і знову переконуюсь і кажу вам, що все залежить від авторів. Якщо хороша ідея, виписані цікаві діалоги, то потім беруть талановитих акторів і вони це втілюють. Кайф від роботи тільки тоді отримується.

Мені, на жаль, інколи доводилось брати участь у відверто слабких сценарних проєктах. І тоді пижишся, витягуєш, так тебе хвалять, так тобі продюсери дякують. Але потім, коли дивишся це все на екрані, то думаєш: "Ну, заробив копійчину і спасибі".

Але з часом дедалі більше я відмовляюсь від проєктів. Не можу відверто в обличчя казати, що це "не дуже", знаходжу інші підстави, але не приймаю таких пропозицій. Не хочу кидатись високими словами, але в принципі я можу, як народний артист, зніматись в тому, в чому я хочу - в якісному.

Відносно якості гумору я хочу вибирати, і достойний кращого. Тому я дуже ціную Миколу Куцика, Ярослава Стеня, Богдана Гациляка, Олексія Приходька за народний гумор. В них я знімаюсь і у "Скаженому весіллі", і у "Великих Вуйках", і мені є з чим порівнювати. У них гарний український гумор.

Фото: прес-служба 1+1

- Яких, на вашу думку, зараз фільмів більше – якісних чи "задля грошей"?

- Я не хочу лаяти нікого, але, я думаю, що все ж в Україні зараз знімають більше фільмів таких, щоб просто заробити. Я не хочу, щоб мене вважали якимось ханжою, але я дуже ціную якісний гумор, хороші українські проєкти, і вони є в нас.

Наприклад, "Ліга сміху". Подобається те, що молоді люди збираються не заради "заробити гроші", а заради "чогось досягти", перемогти, показати себе – це супер.

- Чи хотіли б зіграти в "Лізі сміху"?

- Як Стас Боклан - тренер і актор? А чому б і ні? Або як запрошений гість можна було б. Побачимо, чи захочуть вони мене там бачити.

Фото: прес-служба 1+1

"Імпровізації на майданчику десь 10%, якщо більше - буде балаган"

- Під час роботи над кінопроєктами відзнімають багато матеріалу. Як потім роблять з нього короткі серії?

- На жаль, скорочення робили і при роботі над серіалом "Великі Вуйки". Спочатку серії були по 32 хвилини, а нам сказали: «Треба 25». І дивлюсь зараз, що вирізали багато крутих моментів. Дуже шкода.

От, наприклад, на початку фільму, коли закривається вікно машини, і вона від'їжджає, то звучить репліка: "Ах ти, сволота!" І тоді в мене була репліка: "Нічого, далеко не від'їде". Тому що дорога погана, її майже немає, побачите самі в першій серії. Але тут все це викидається, і вже герої просто за машиною йдуть, без слів.

Глядач, звісно, розуміє, що машина буксує, швидкість її така, як швидкість ходи людей, але немає вже того смаку, тих маленьких реплік-родзинок. Жартів поскорочували багато. Дай Боже, щоб від цього не загубився важливий гумор.

- Часто пропонуєте щось своє на майданчику? Режисери приймають?

- Звичайно, я додаю свої жарти, пропоную моменти. В цьому серіалі багато дослухались, а в "Скаженому весіллі" трішки важче. Там режисер впертий, посміється, але скаже робити так, як написано.

Хоча майже у всіх проєктах, де я знімаюсь, кажуть: "Назар, я в захваті від того, що ти пропонуєш. Пропонуй ще більше. Так, не все ввійде, але пропонуй, бо я дуже це ціную".

Але є ще затвердження продюсерами, каналом, і ніхто не хоче брати на себе відповідальність щось змінювати і сваритись з босами каналів чи проєктів. Але якісь етюдики чи слово я можу додати.

- Скільки імпровізації на майданчику?

- Імпровізації на майданчику десь 10 відсотків. Більше не можна, бо це перетвориться в балаган. Щось з цього беруть в фільм, звичайно. Особливо кінцівки сцен: репліку сказав, а як ти вже це далі дограєш, "доб'єш" - це твоє особисте.

"Горянський мене просто "вбивав" на зйомках – постійно з нього сміявся"

- Чи часто "колетесь"?

- "Колемось" часто. На "Вуйках" Горянський мене просто "вбивав", з ним мені неможливо, тому що у нього не найкраще з українською мовою і його обмовки - це просто "перли".

Ось, наприклад, коли він показує нам листівку в одній зі сцен і каже: "Подивіться, люди якісно зробили таку листівку коРОЛЬОву". Тут я просто починаю "втухати". І наступні дублі, коли доходить до цього моменту, я вже не можу. 😆 Найцікавіше, що і він колеться, вуса свої тримає ледь-ледь.

- А є якісь методи проти сміху на майданчику? Що робите, аби не "розколотись"?

- Від цього нікуди не дінешся, нічого не допомагає. Тому що інколи ти не знаєш, де прийде, як кажуть, засада.

От актор говорить репліку і нічого смішного немає, але він перекручує слово, помиляється несподівано, а в кадрі сміятись не можна, і від того, що не можна, тебе ще більше "розриває". Від цього немає лікування, так би мовити.

Фото: Instagram bambarbino

- Як робота йшла зі співаками, які у цьому фільмі стали акторами? Наприклад, Михайлом Поплавським, Надією Мейхер?

- Нормально. Михайло Михайлович якраз тоді перед виборами був. До мене підійшов і каже: "Назаре, коли ти вже на мене будеш пародію робить?" Я кажу: "Зараз ви виграєте вибори, прославитесь, Аграрна партія переможе – і зробимо". А він: "Та нє, то мій такий "пробнік". І потім геніальний жарт видає, під час того як ми з ним і ще чоловік шість фотографуємось, каже: "Сфоткались? Ну от, шість голосів вже є". "Розколов" тоді він нас гарно.

Надічка Мейхер в основному працює з Юрієм Горбуновим, я з нею діалогів не маю, в кадрі просто перетинались і все.

Фото: Instagram serialy1plus1

"Покритикувати Зеленського? Та ради бога!" 😉

- Якщо буде продовження серіалу "Слуга народу", чи хотіли б ви там знову зіграти?

- Я думаю, що його не буде, тому що немає кого критикувать уже. Але чисто теоретично, якби був, то чому б ні? Покритикувати Зеленського? Та ради бога!😄

Але просто от хто замість нього зіграє? Том Круз? Знаєте, як жартували в Інтернеті: "Том Круз зустрічався з Зеленським, бо він буде грати Голобородька".😁

Це занадто серйозна посада для держави, щоб над ним жартувати. Хоча "Квартал" жорстко саме над ним прикалується. Він дозволяє жартувати над собою. Значить, у людини гумор є, не завищена планка.

Я йому єдине щиро бажаю - не робити політичних  помилок і не робити помилок з оточенням, з призначеннями, тому що сам по собі він романтик, хоче дійсно щось змінити. Але, якщо вибрати не тих людей… Як казав Сталін: "Кадри вирішують все".

- Скоро на екранах з'явиться друга частина фільму "Скажене весілля", де ви теж зіграли головну роль. Скажіть, чим вона відрізнятиметься від першої?

- Для мене сценарій цієї частини - динамічніший, смішніший. Зйомки пройшли - як на одному диханні. Але підписуватись за глядача, чи сподобається це йому, я не можу.

Я дивлюсь, що блискуча робота вийшла у Юрія Горбунова. У нього виріс персонаж, і він блискуче справився з роллю. Він "колов" мене постійно.

Дуже виросли і класно зіграли Потап, Монатік, Позитив. Загалом, круто у нас вийшло, тому запрошую всіх до кінотеатрів на нашу "скажену" комедію! 

Додамо, що прем'єра фільму "Скажене весілля 2" запланована на 25 грудня. Ну, а поки чекаємо, то вже сьогодні, 14 жовтня, о 21:45 вмикаємо телеканал 1+1 та дивимось "Великі Вуйки" - по-справжньому українську комедію.😉

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту