Актори "Вечірнього кварталу" розповіли, як освідчувалися своїм коханим

Під час поцілунку, вдома або дивлячись разом фільми: ловимо варіанти того, як можна так запропонувати руку і серце, щоб вона не відмовила 😎.

До 14 лютого актори "Кварталу" розповіли про потаємне - про кохання. Вони згадали про те, як зустріли своїх майбутніх дружин, а також про те, як освідчилися коханим 💕.

Євген Кошовий: "Я освідчився, коли ми їхали п'яні в таксі на задньому сидінні й цілувалися (сміється). Я - досить швидкий хлопець. Познайомилися ми наприкінці жовтня, а вже через чотири місяці я вимовив: "Одружімося". А Ксюша взяла й одразу відповіла: "А давай". Але, справді, все до цього вже йшло, ніяких сюрпризів ні для кого не було".

Юрій Ткач: "Уперше свою майбутню дружину я побачив на ювілеї свого тата. Потім ми не перетиналися чотири роки, і ось через цей час я знову зустрів Віку вже на концерті колективу моєї мами. Я одразу її згадав і наша 4-річна симпатія виникла з новою силою. Я одразу зрозумів, що це ТЕ САМЕ почуття. Освідчився я вже через рік. У "найнесподіванішу мить" - вдома, коли Віка дивилася фільм, сидячи на дивані й попиваючи чай. І, до речі, Віка одразу відповіла "так ".

Степан Казанін: "Освідчувався скромно: накопичив на пляшку шампанського, запросив до себе у гості й сказав Наташі в очі все, що я думаю. Набагато цікавіше було, коли ми повідомили нашим батькам про прийняте рішення. З батьками Наташі якось все спокійно було, а мої намагалися навіть нас відговорити - все-таки 1-й курс, мені 18 років, Наташі ще менше. Але, слава богу, у них нічого не вийшло".

Володимир Мартинець: "Попри те, що з моєю майбутньою дружиною Катею я навчався в одній школі, я звернув на неї увагу вже після закінчення університету. Зустрілися ми на якомусь святі, де опинилися в одній компанії. Після цього ми почали спілкуватися, і я запросив її на побачення на наш стадіон "Діброва", який знаходиться в Царичанці. Що вже, само по собі, дуже символічно. А освідчився я через три роки спільного проживання. Ніякого романтизму. Просто ми разом прийшли до того, що хочемо узаконити наші стосунки".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту