Акторка серіалу "Школа" Анна Трінчер розповіла про розставання з хлопцем у новій пісні

Фото: прес-служба Анни Трінчер
Кліп на трек "Шизилюбовь" за добу зібрав на YouTube майже 55 тисяч переглядів.

Фіналістка вокального шоу "Голос країни" та акторка серіалу "Школа" Анна Трінчер презентувала нову пісню та кліп до неї. Назва синглу досить незвична - "Шизилюбовь". До речі, музику та слова до нього написала сама співачка.

Кліп за добу зібрав на YouTube майже 55 тисяч переглядів. Можливо, все через те, що буквально за декілька днів до прем`єри Анна зробила гучну заяву: вона зізналась, що розлучилась зі своїм хлопцем, актором Богданом Осадчуком. Їхні стосунки тривали майже 2 роки. За словами Ані, закінчились вони через постійні скандали та недомовки, які не давали розвиватись творчості та кар`єрі.

Фото: прес-служба Анни Трінчер

"Ця пісня - як одна сторінка мого особистого щоденника. Після розставання я вперше в житті сама написала три пісні. Раніше не лягали рядки, не лягала музика, я сиділа годинами за фортепіано, але нічого не виходило. Щойно ми розлучилися з Богданом, у мене стався емоційний сплеск і це все вилилося в тексти і мелодії.
"Шизилюбовь" - це моє авторське слово. Воно просто стрельнуло мені в голову, так як в словнику не існувало слова, яке б повністю описувало мій стан в той момент", - зізнається Аня.

Фото: прес-служба Анни Трінчер

Ідея кліпу - досить проста і, як зазначила Трінчер, вони з режисером намагалися найбільш точно передати внутрішній стан дівчини.

"Мало хто знає, що насправді у мене відбувається в душі. Вмикається камера - вмикаюсь я. А в кліпі саме показаний весь той ураган думок і емоцій, який відбувається зі мною. Це мій емоційний стан, змішаний зі спогадами про перше кохання. Наприкінці кліпу на контрасті ми показали стадії очищення і прийняття реальності, які відбуваються у кожної людини після розставання. Це відображає зараз мою реальність. Я готова відкритися, хочу бути щирою і чесною. І, думаю, практично кожна дівчина знайде себе в цій пісні", - додала співачка. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту