Акторка "Жіночого Кварталу" Еліна Мбані: Мрію зіграти головну роль у фільмі за цим твором

Естафету у нашій постійній рубриці #книгонавти підхоплює вокалістка, гумористка, акторка "Жіночого Кварталу" і просто красуня Еліна Мбані. У своїй літературній колонці вона розповідає про книгу, яка захопила ще в дитинстві, адже мама читала її на ніч.

Мені подобається багато книжок, одну виділити важко, але, мабуть, найбільше мене вразила  "Лісова пісня" Лесі Українки. Ще в дитинстві.

Мені було приблизно 6 років, коли я вперше почула цей твір. Щовечора мама читала мені його перед сном.

А коли я стала старшою, то не зраджувала традиції і неодноразово читала вже сама. Тому, коли видалась можливість, відвідала ще й п‘єсу в театрі за цим твором і знову була вражена – адже майже все на сцені було так, як я уявляла собі. 

Це драма-феєрія, текст дуже легкий, віршований. Мені найбільше сподобались герої, які перекликаються з міфами і легендами, наприклад: Той, що греблі рве. І, звісно, Мавка лісова – в цей ніжно-чарівний образ не можна не закохатися! 

А ще пам`ятаю, що книга була дуже гарно ілюстрована: після кожної прочитаної сторінки ми з мамою довго розглядали малюнки, обговорювали – і нібито самі опинялись серед героїв тієї неймовірної історії. 

Зараз я вже розумію, що це - витвір мистецтва, в основі якого глибока фантазія письменниці.

І хоча з моїм життям сюжет особливо не перегукується, книга запала в душу. Бо це чудова історія кохання, хоча і з драматичним фіналом. Дуже хотілось, щоб все склалось добре у головних героїв, але у Лесі Українки були на те свої плани. 

Улюблений момент - коли Лукаш і Мавка закохуються. Взагалі, уся перша дія дуже гарна - вона розтоплює душу неймовірним теплом і любов'ю. Тому всім, у кого в серці ще не розтанула крига від якоїсь образи, або якщо у вас поганий настрій, перечитайте "Лісову пісню" - і ваша душа заспіває під цю віршовану музику.

Головне ж, що я винесла з цієї історії, - завжди потрібно прислуховуватись до себе. Мавка цього, на жаль, не робила.

До речі, я бачу себе у ролі Мавки. І якби зараз знімали екранізацію цього твору, то я неодмінно спробувала б там зіграти.

Фото: instagram.com/elinambanii, обкладинка книги "Лісова пісня" видавництва "Основи"

Еліна Мбані
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту