Акторка "Жіночого Кварталу" Катерина Нікітіна: Я ридала після прочитання цієї книги

Сьогоднішня авторка нашої зіркової рубрики #книгонавти - гумористка, спортсменка, акторка та просто красуня Катя Нікітіна. У своїй літературній колонці вона розповідає про твір, який змусив її замислитися про неймовірні можливості людського мозку та цінність життя.

Я раніше не була великим книголюбом. У школі мойже завжди читала скорочені варіанти творів, вибачте, Наталіє Миколаївно. ? Але через роки в мені нарешті прокинулося це почуття і бажання читати. Читати книгу. Причому я люблю саме живі книги - не електронні. Їх завжди приємно брати в руки і відчувати!

Моя улюблена - "Квіти для Елджерона" Деніела Кіза. Її колись мені порадила мама, яка була вражена неймовірною глибиною ідей автора. Та й взагалі я багато позитивних відгуків про неї чула. В тому числі й від дівчат із "Жіночого Кварталу".

Зізнаюся, на початку складно було читати. Адже це щоденник розумово відсталого 32-річного прибиральника Чарлі, його записи від першої особи, і все практично написано в дивному стилі, з помилками, незвично. Але далі все стає зрозуміліше й цікавіше. Чому? Не хочу спойлерити. Читайте, мої хороші, читайте - і все зрозумієте! ?

У будь-якій книзі кожен знайде для себе свій сенс. Так завжди було, є і буде. А у "Квітах для Елджерона" дуже багато чого можна знайти. І я знайшла. І буквально ридала після прочитання, довго не могла заспокоїтися.

Ця книга змусила мене замислитися про те, що ми часто не цінуємо все, що нам дано від народження. А також про можливості людського мозку. Бо все можна прокачати і підкачати, не тільки тіло. Вкотре підтвердився мій девіз по життю: "Немає нічого неможливого". 

Ця книга дала мені чергового стусана під попу і буквально сказала, що вчитися ніколи не пізно, це потрібно робити все життя, якщо воно у тебе є, причому повноцінне!

Дуже багато в книзі йдеться і про моральні цінності, і про те, як важливо довіряти собі. Її корисно почитати і дорослим, і дітям. Мені ж особливо запам'яталася оця цитата з "Квітів для Елджерона":

Якщо не хочеш залишитися дитиною навіки, не можна чекати підказок від інших. Ти маєш знайти рішення в собі самому - відчути, що буде правильно. Навчися довіряти собі.
Катерина Нікітіна
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту