Акторка "Жіночого Кварталу" зійдеться з іншими зірками в боксерському поєдинку

Вперше в житті.

Катерина Нікітіна стала учасницею п'ятого сезону проекту "Битва!".

Це реаліті-шоу, в якому знаменитості сходяться на рингу, за правилами справжнього боксу. Організатори пояснюють, що таким чином популяризують бійцівський спорт і долучають українську молодь до здорового способу життя.

Нікітіна отримала запрошення від організаторів у соціальній мережі й дуже цьому здивувалася.

"Чесно кажучи, спочатку мені здалося, що це прикол. Але коли мені прислали всі деталі, я, звичайно, дуже здивувалася, - розповідає Катя. - Що мене найбільше порадувало? Напевно, пункт про місяць старанних тренувань, адже я в принципі дуже люблю спорт і не уявляю без нього свого життя. А ось останній пункт - про вихід на ринг - мене трохи налякав, і, чесно кажучи, я всіма способами намагалася від нього відмовитися. Але мені сказали, що саме в цьому і полягає вся суть проєкту - в бою над своїми внутрішніми перешкодами".

Катя зізналася, що ніколи до цього не займалася боксом, як і не брала участі в бійках.

Дивіться битву Каті 29 травня о 20:00, під час прем'єри шоу на офіційному каналі в YouTube.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту