Акторку Гвінет Пелтроу звинувачують у здирництві – вона бере 5000 євро за розмову

Оскароносна американка відійшла від Голлівуду, але заробляти менше не стала.

У Мережі набирає обертів скандал навколо американської акторки, володарки премії "Оскар" за роль у фільмі "Закоханий Шекспір" (1998). Останнім часом зірка трохи відійшла від справ кіношних, останній фільм за її участі вийшов у 2017 році – "Людина-Павук: Повернення додому". Однак без діла Гвінет не сидить – актриса оголосила себе гуру здорового способу життя та інтимної сфери, і тепер непогано заробляє, роздаючи поради іншим.

Дуже дорогі поради. Як пише elpais.com, днями Пелтроу привезла у Лондон свій саміт зі здорового способу життя Goop. Щоби стати його учасником, треба було заплатити 1000 євро (за один день). А дводенна участь разом із проживанням у розкішному готелі з безглютеновими сніданками коштувала більше 5000 євро.

Тим, хто заплатив ці гроші, обіцяли живе спілкування із Гвінет, однак відвідувачі пишуть, що Пелтроу більше займалася здирництвом, нав'язуючи додаткові послуги і пропонуючи купити продукцію із лінійки Goop. "Яскравий приклад вимагання", - шириться серед численних відгуків".

За словами учасників, під час усіх лекцій та семінарів акторку оточували агенти з безпеки, тому наблизитися до неї для живого неформального спілкування було неможливо. Пелтроу поспілкувалася з Твіггі та Пенелопою Крус та пішла геть.

Під час своїх лекцій Пелтроу давала корисні поради про "творчість своїми руками", про те, "як направляти у правильне русло те, що вам посилає Господь", "як послати свіжість мозку". Також матір двох дітей давала поради стосовно особистого життя – розповідала про інтимні вправи, що розкривають чуттєвість, та пропонувала придбати вібратор, який випустила її фірма.

При цьому організатори з команди Пелтроу всі звинувачення убік зірки відкидають – кажуть, навпаки дуже продешевили у Лондоні! Бо зазвичай за подібний семінар Пелтроу бере 8 тисяч доларів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту