Алан Бадоєв та Олена Коляденко стали режисерами "Ходи Гідності" до 24 серпня (фото)

Це захід, який запропонували замість параду в Офісі президента.

15 серпня відбулася перша репетиція "Ходи гідності", якою хочуть відсвяткувати День Незалежності України.

Режисерами заходу стали кліпмейкер Алан Бадоєв та хореограф Олена Коляденко.

"День Незалежності - це честь і пам'ять нашої країни. У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни! Нам є ким пишатися! Нам є з ким будувати наше спільне майбутнє, є кому його захистити, і ми хочемо це показати всій Україні!", - коментують режисери.

Нагадаємо, що в "Ході гідності", яка пройде на Хрещатику, візьмуть участь представники військових підрозділів, учасники ООС, медики, вчителі, волонтери й керівництво держави.

Після ходи до українців з промовою звернеться президент Володимир Зеленський, а завершиться святкування "грандіозним концертом".

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту