Аліканте: зворушливе іспанське диво (відео)

Знайомство з цим містом "Йод" рекомендує взимку - мінімум туристів, максимум можливостей насолодитися.

Місцеві пишаються своїм Аліканте й абсолютно виправдано. По-перше, йому більше десятьох століть від народження, по-друге, тут є головна оборонна фортеця країни, по-третє, це дуже зручне місце для першого знайомства з Іспанією. Так, тут не така потужна концентрація пам'яток, як в культових іспанських містах. Але тільки до цих небагатьох, але неймовірних архітектурних об'єктів є легкий доступ і час усе детально роздивитися - вас не знесуть тисячі туристів.

Тут ви можете знайти таверну, яка сподобалася тільки вам, а не спробувати тапас там, де знайдеться хоч один вільний столик. А ще іспанці, які трохи сумують за туристами, бо не сезон, із задоволенням розкажуть про місто, покажуть дорогу, підкажуть маршрут. І зовсім не має значення, скільки слів вам відомо  іспанською - ці люди не відчепляться, доки не допоможуть.

Обов'язково відвідайте острів Табарка - дістаються його морем близько години - емоціями підживитися надовго. Одночасні відчуття потужності життя і самотності - дорого коштують. Ґрасіас, Аліканте, за твою відкритість.

Автори відео: Анна Клімюк, Євген Борішевський

Ірина Маслова
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту