Alina Pash, alyona alyona та KRUTЬ закликали "дати в лапу" під час карантину

Зірки запустили цикл благодійних прямих ефірів в Інстаграм, щоб допомогти бабусям і дідусям, яким нема чим годувати хатніх улюбленців

Під час ізоляції хатні тварини часто єдині, хто складає компанію бабусям та дідусям. Акція #дайвлапу від проектів DOGMA і Starenki допоможе зібрати кошти на закупку корму для домашніх тварин - його будуть додавати у продуктові набори для літніх людей. Це допоможе стареньким не виходити в магазин та позбавить необхідності ділитися з тваринками своєю їжею.

Акцію радо підтримали українські зірки: в своїх соціальних мережах вони діляться історіями про своїх домашніх улюбленців та закликають "дати в лапу".

Аліна Паш і Пинтя

Так співачка Аліна Паш провела прямий ефір в Instagram зі своєю кішкою Пинтею, яку назвала на честь свого предка та героя закарпатських легенд – Пинті Хороброго, а Стасік (Анастасія Шевченко) розповіла про свого кота Бастера – який носить ім’я одного з найвидатніших коміків усіх часів Бастера Кітона.

Стасік і кіт Бастер

На черзі - співачка alyona alyona та KRUTЬ, гуртиYuko та Щука-Риба. А тату-художниця Уляна Нєшева на користь акції розіграє можливість зробити в неї тату безкоштовно. 

Підтримати акцію можна на сайті dog-ma.com.ua

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту