Alina Pash і t-Zhuk переспівали популярний хіт нульових

Вірусний хіт 2003 року "Amaga" знову залунає у навушниках. Тільки вже сучасної молоді, адже з`явилось нове аранжування. Переспівали трек автор оригіналу t-Zhuk (Тарас Жук) разом з відомою українською виконавицею Аліною Паш.

"Хто б міг подумати, що мій перший рінгтон одного разу трансформується у нову історію, створену спільно з її автором?", - каже сьогодні Аліна Паш.

Через 17 років після презентації пісні "Amaga" відбувається її реінкарнація. Олдскульне звучання тепер переплітається з традиційним індійськими мотивами, але будьте готові, тільки-но вас накриє хвиля ностальгії, трек вибухне бадьорим речитативом і неповторним закарпатським флоу Alina Pash. "Amaga 2020" - не просто модернізований хіт, а справді нова історія, де могутня сарматська цариця Амаґа, об'єднавшись з індійськими богинями Білою Тарою й Сарасваті, закликають людей, аби все було "гойра" - (з угорської "Ура!").

"Створюючи "Amaga" у далекому 2003-му році, як виключно експериментальний трек, я навіть не міг уявити, що він переживе стільки років і не втратить своєї актуальності. Минулого літа у мене з’явилася ідея створити кардинально нову його версію і я ні секунди не сумнівався в тому, хто з артистів органічно б вписався в цю історію. Пазл склався завдяки залученню музичної агенції Много Воды і напевно якихось вищих сил. Аліна з легкістю подарувала друге дихання треку, а я зі свого боку модернізував оригінальну версію для більшої автентичності", - розповідає t-Zhuk.

Слухаємо і танцюємо.?

А ось вам для порівняння оригінал пісні 2003 року.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту