Alina Pash випустила кліп, пісню до якого записала разом з дівчиною з інвалідністю

Таким чином співачка виконала її мрію.

В Україні у 2019 році з'явився проєкт "Зіркова карета", метою якого є здійснення мрій невиліковно хворих дітей. Відомі особистості та небайдужі люди допомагають 96 дітям зробити те, що вони дуже хочуть. Це ініціатива благодійного фонду "Шпиталь Шептицького". 

До проєкту долучилася Alina Pash. Фрешвумен української музики записала трек спільно з Анною Сапаєвою, яка страждає на спінально м’язову атрофію. Це генетичне захворювання, яке супроводжується поступовою відмовою м’язів.

"Я допомагала Ані здійснити мрію, а Вона, сама того не усвідомлюючи, лиш одним днем вилікувала Мою затяжну хандру та внутрішню печаль. Вона дала зрозуміти, що моя музика проникає у такі особливі й добрі серця, як Її власне. І найголовніше, відштовхуючись від стінок Її серця, ця музика лунає ще гучніше", − прокоментувала співачка під відео.

Матерiали по темi
Alina Pash про соціальні тренди та хайп: "Кожен артист хоче потрапити у нерв часу, в якому живе"
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту