Мовчати - гріх: Alyona Alyona дратує новим хітом

Реперша презентувала трек "Якби я була не я".

Співачка заспівала його на церемонії нагородження премії APrize від радіо "Аристократи", яка пройшла на сцені "Музичного простору МК".

На прем'єрі своєї нової пісні Alyona Alyona запалювала натовп live виконанням.

Варто відзначити, що Alyona Alyona вперше заспівала наживо перед публікою в Києві.

Коментарі під відео залишають в основному прихильники співачки, але є і "оброзичливці":

Досьє

Вперше про Аlyona Аlyona заговорили в листопаді 2018 після прем'єри її першого синглу "Рибки", який набрав понад 1,5 мільйона переглядів на Youtube. Після цього у виконавиці вийшло ще 4 кліпу. 

З них найпопулярніше відео на пісню "Залишаю свій будинок". Воно зібрало 2,3 мільйона переглядів. В кінці січня 2019 року реперша прийшла на конференцію чинного президента Петра Порошенка, на якій він фактично оголосив про свою участь в президентських виборах.

Співачку розкритикували в соціальних мережах за участь у плітичних іграх. Після чого реперша заявила, що її обманом заманили туди, сказавши, що це конференція на тему освіти. Аlyona Аlyona довгий час працювала вихователькою в дитячому садку.

14 червня Аlyona Аlyona грає свій перший сольний концерт в Києві.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту