Alyona Alyona презентувала новий кліп на трек "Мамин суп" та поділилась фірмовим рецептом "ріденького" (відео)

Фото: Instagram alyona.alyona.official
Відеоробота триває більше 10 хвилин. Скільки по часу готується її суп - не говорить.😁

Українська реперка-"пушка" Alyona Alyona презентувала новий сингл та відразу кліп до нього.🎶

Відеоробота на пісню "Мамин суп" (її режисером став Ян Болотов)  триває більше 10 хвилин та менш ніж за добу зібрала на YouTube 110 тисяч переглядів.💣 

"Насправді, у кліпі показані нашi традицiї, підіймається питання того, що визначає нас як українцiв. "Мамин суп" об’єднав нас усiх на знiмальному майданчику і ось такі плоди тепер доступнi всiм у мережі 🍲", - написала співачка під кліпом у соцмережах.

Окрім прем'єри реперка опублікувала у себе в Instagram дуже атмосферний та душевний пост. Там Alyona Alyona розповідає про маму (фото з нею теж показала - листайте👉), про її суп та ділиться рецептом найідеальнішого "ріденького". 

"На превеликий жаль, зараз мені зовсім не вистачає часу на готування і я можу лиш згадувати той пряний аромат і той неймовірний смак. Тож, залишу вам рецепт, якщо приготуєте, відмічайте мене та запрошуйте на вечерю", - написала виконавиця.

"Йод" вже запланував собі приготувати таку смакоту на обід. Вам як?😉

Переглянути цей допис в Instagram

МАМИН СУП ⠀ Не знаю в кого як, але в мене з дитинства з супами особливо не складалося😁 Звичайно, коли вибору нема, а готувати ти ще не вмiєш — i суп заходить на ура. Та і мама завше говорила: «Поїж ріденького!» ⠀ Коли стала жити окремо вiд батькiв, то взагалi забила на цю страву, якось швидко перекусив і забув😋 Але час минав. Пізніше я готувала суп друзям в гуртожитку або будучи в стосунках своєму хлопцю, тоді мамин суп особливо підкорював☝🏼 ⠀ На превеликий жаль, зараз мені зовсім не вистачає часу на готування і я можу лиш згадувати той пряний аромат і той неймовірний смак. Тож, залишу вам рецепт, якщо приготуєте, відмічайте мене та запрошуйте на вечерю😜 ⠀ Рецепт: - стакан гречки; - двi жменi сушених бiлих грибiв; - цибуля та морква; - картопля; - смажений часник; - сiль, сумiш перцiв; - мамина любов 💔 ⠀ #маминсуп

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)

Матерiали по темi
Alyona Alyona очолила рейтинг найкращих реперів України
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту