Американці відкрили готель, на якому повісили прапори США і Норвегії. Але місцеві звинуватили їх у расизмі, тому прапори довелося зняти

Сусіди плутали норвезький прапор з прапором Конфедератів, який зараз має негативну репутацію.

У місті Сент-Джонс, штат Мічиган, американці Грей і К'єрсті Оффенбеккер відкрили невеликий готель у скандинавському стилі у будинку часів Громадянської війни.

Оскільки дід К'єрсті  був норвежцем, пара вирішила додати до американського прапора на готелі прапор далекої батьківщини - Норвегії.

Але тільки подружжя це зробило, як їх тут же почали звинувачувати в расизмі. До них на пошту приходили гнівні листи від місцевих, у продуктових крамницях це "неподобство" обговорювали частіше, ніж якість овочів.

А все через те, що норвезький прапор плутали з прапором Конфедератів, який став символом расистських поглядів жителів Півдня (така собі американська свастика). Прапори дійсно виконані в одній колірній гамі, але сплутати їх все одно важкувато ?.

прапор Норвегії
прапор Конфедерації

Не витримавши тиску, Оффенбеккери через два роки зняли прапор. Про це пише Lansing State Journal.

Постояльці готелю просили подружжя повернути норвезький символ назад, але ті відмовилися. Кажуть, прапор повернеться на місце тоді, коли вони придумають, як зробити його максимально не схожим на прапор Конфедерації. 

До речі, назва готелю - "Скандинавський ананас". Тобто трішечки подума-а-а-ати, і відразу відпаде думка назвати прапор "конфедератським".

Але, на жаль ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту