Фото: Pexels.com

Американці винайшли "татуювання", яке моніторить стан серця (фото)

Пристрій фіксує частоту скорочень м'язу й серцебиття.

Серцево-судинні захворювання лідирують у рейтингу причин смерті населення Землі. Україна входить до першої трійки країн, в яких люди найчастіше вмирають від захворювань серця.

Інженери з Техасу спробували виправити цю ситуацію, розробивши прилад, який здатний контролювати стан кровоносної м'язи.

Електронне татуювання - а це рішення від американців - наноситься на ділянку шкіри біля серця. Воно показує працездатність серця не гірше за кардіограф.

Пристрій зчитує інформацію двома способами, повідомляє FierceElectronics. Е-татуювання фіксує частоту скорочень серця і його биття. Це швидкий (і сучасний) спосіб вимірювати ЕКГ і СКГ.

Татуювання виготовлене зі спеціального полімеру, який генерує власний електричний заряд. Ним можна керувати зі смартфона.

Поки інженери не розробили бездротове кардіотату, але обіцяють незабаром це виправити. Наразі прилад працює через комп'ютер, передаючи дані про стан серця протягом декількох днів.

Ось вам і рішення черг на ЕКГ. Майбутнє ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту