Фото: pixabay.com

Американці визнали жест "OK" расистським: чому

А все б нічого, якби не жарти в інтернеті.

Антидефамаційна ліга США - організація, яка бореться за зменшення проявів антисемітизму, - оголосила жест "Окей" расистським.

Про це пише Burо 24/7 з посиланням на CBS News.

Все почалося з жартів у мережі. На платформі мемів і тролінгу 4chan деякі користувачі прирівняли символ "ОК" до абревіатури WP - white power ("перевага білих"). Згодом багато інтернет-юзерів почали використовувати його у принизливих цілях.

Відзначимо, що Антидефамаційна ліга ще у 2000 році створила базу даних з символами й знаками, що мають відношення до ненависті на расовому ґрунті. Мета подібного архіву - допомогти запобігти екстремістським акціям по всьому світу.

Видання наводить приклад випадку з Брендоном Таррантом, заарештованим за масове вбивство мусульман у новозеландській мечеті в Крайстчерчі. На суді терорист теж показав жест "ОК" з расистським підтекстом.

Матерiали по темi
Пустощі для водіїв: на номерних знаках дозволять малювати смайлики (фото)
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту