Американець намагається відсудити $87 тисяч у батьків - вони викинули на смітник його еротичні журнали

40-річний чоловік вважає свою колекцію унікальною і вимагає компенсувати моральні та матеріальні збитки.

Американець звернувся до федерального суду штату Мічиган, щоб змусити своїх батьків виплатити компенсацію в розмірі $87 тисяч, повідомляє AP.

У 2016 році під час процесу розлучення чоловік на якийсь час переїхав до батьків у Гранд-Рапідс, штат Мічиган. Десять місяців тому він поїхав у свій новий будинок в штаті Індіана та організував доставку речей від батьків у нове житло. Коли посилки прибули, він недорахувався 12 коробок, а в них була його колекція еротичних журналів і порнокасет. Серед них - рідкісні колекційні екземпляри, тому потерпілий оцінює вартість втраченого скарбу в $29 тисяч.

Його батьки визнають, що вони викидали порно, а тато навіть написав синові листа: "Я зробив тобі велику послугу, позбавивши від цього мотлоху".

Після звернення до суду господаря порноколекції прокурор округу відмовився висувати звинувачення, але чоловік все одно вимагає від батьків компенсацію втричі більшу за вартість втраченої колекції.

Куди він витратить отримані в разі виграшу в суді гроші - припустити не складно. Буде створена нова сучасна цифрова порноколекція, яка зігріватиме потерпілого його в самотній старості.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту