Фото: pexels.com

Американець попросив суд дозволити тому битися на мечах з дружиною. Всьому виною розлучення

Чоловік стверджує, що це не заборонено законами.

А які найкурйозніші історії про розлучення чули ви?

Наприклад, у США процес розлучення - справа настільки серйозна, що там готові битися заради нього на смерть. Особливо, коли мова йде про найдорожче - дітей.

Житель Канзасу Девід Остром судиться зі своєю дружиною щодо опіки над дітьми та розподілом майна. Це питання його настільки хвилює, що бідолаха попросив у суддів дозвіл на поєдинок з екс-дружиною. На мечах.

Американець посилається на те, що в штатах ніколи не забороняли розбиратися в суді за допомогою поєдинку. А судді мають право дозволити сторонам все вирішити на полі бою, пише The Guardian.

Остром поставив умову: про бій потрібно попередити заздалегідь. Йому знадобиться близько 12 тижнів на підготовку, а також пошук катан (самурайських мечів).

При цьому Остром визнає, що це абсурдна ідея. Таким чином він відповідає на ідіотські пропозиції адвоката його дружини.

Суддя поки не висловився щодо небезпечного бажання американця. Він заявив, що поки не має наміру виносити рішення, оскільки сторони порушили правила суду щодо клопотання.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту